تریلر گیم ‌پلی جدیدی از بازی Dungeons And Dragons Dark Alliance منتشر شد

اخیراً تریلر جدیدی از گیم ‌پلی و باس ‌فایت بازی Dungeons And Dragons Dark Alliance با عنوان “Hagedorn Boss Battle” منتشر شد و در دسترس علاقه‌ مندان این عنوان قرار گرفت.

لازم به ذکر است که این بازی بعد از معرفی خود به وسیله‌ تریلری جالب توجه و منحصر به فرد، توانست تا توجه بسیاری گیمر ها را به خود جلب کند. همچنین، بازی Dungeons and Dragons Dark Alliance یک بازی نقش ‌آفرینی اکشن است که به وسیله‌ مبارزات به‌نظر چالش برانگیز خود قصد دارد تا علاقه ‌مندان بی‌شمار این سبک را مجذوب خود کند.با ایران استریمر(iranstreamer.com)همراه باشید.

از طرفی دیگر، تریلری که اخیراً با محوریت یکی از باس‌ فایت‌ های بازی منتشر شده است، مبارزه‌ی شخصیت بازی با Hagedorn را نشان می‌دهد. همچنین، این مبارزه با توجه به استفاده‌ این باس از عوامل محیطی، چالش برانگیز به نظر می‌رسد و گیمر ها نیز باید برای شکست دادن آن استراتژی‌ های خود را با سرعت عمل بالا ترکیب کنند.

بازی Dungeons and Dragons Dark Alliance در تاریخ 1 تیر 1400 (22 ژوئن 2021) در دسترس دارندگان کنسول ‌های پلی‌ استیشن 4، پلی ‌استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و اس و همچنین پلتفرم رایانه‌ های شخصی قرار خواهد گرفت.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۴ رای
تریلر جدیدی از گیم ‌پلی بازی Forspoken منتشر شد
به‌ روزرسانی Wack-a-Mole برای بازی Dead Cells عرضه شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست