پروژه‌ جدیدی با الهام از سری Dungeons and Dragons در حال ساخت است

اخیرا گزارشی در فضای مجازی منتشر شده است که نشان می‌دهد استودیوی هیدن پف اینترتینمنت (Hidden Path Entertainment) که در گذشته با شرکت ولو (Valve) در توسعه‌ی بازی Counter-Strike Global Offensive مشارکت داشته است، قصد دارد یک بازی جدید از مجموعه‌ی Dungeons and Dragons را توسعه دهد.

به نظر می‌رسد این پروژه‌ی جدید استودیوی هیدن پف اینترتینمنت یک بازی AAA در جهانی باز و فانتزی با زاویه‌ی دوربین سوم شخص باشد که در گیم‌پلی آن از المان‌های سبک نقش‌آفرینی استفاده شده است. البته احتمالا تمامی پروسه‌ی ساخت این پروژه‌ی جدید با الهام از سری Dungeons and Dragons خواهد بود و حتی ممکن است شاهد یک نسخه‌ی فرعی از این سری باشیم.با ایران استریمر(iranstreamer.com)همراه باشید.

این گزارش‌ها به فراخوان جدید استودیوی هیدن پف اینترتینمنت اشاره داشت که بر روی حساب کاربری رسمی توییتر خود از برنامه‌نویسان عادی در زمینه‌ی گرافیکی، برنامه‌نویسان ارشد گرافیک فنی و هنری، طراحان ارشد مراحل و نویسندگانی که در نگارش سناریوهای مختلف با شاخه‌های داستانی گسترده مهارت دارند نیز دعوت به همکاری در یک پروژه‌ی بزرگ کرده است.

با نگاهی به این فراخوان همکاری، به نظر می‌رسد که این پروژه‌ی مرتبط با سری Dungeons and Dragons قرار است با موتور آنریل انجین 4 ساخته شود. همچنین در این فراخوان استودیوی هیدن پف از افرادی که با فناوری‌ سخت‌افزارهای کنسولی آشنا هستند نیز دعوت به همکاری نموده است که نشان می‌دهد بازی آینده‌ی آن بر روی کنسول‌ها نیز عرضه خواهد شد.

در حال حاضر اطلاعات بیشتری در مورد این پروژه از سوی استودیوی سازنده منتشر نشده است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۵ رای
به روز رسانی بازی Bugsnax فایل های ذخیره‌ بازی را به پلی استیشن 5 منتقل می کند
بازی Returnal داستان ترسناک و مرموزی خواهد داشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست