به روز رسانی جدید بازی PUBG منتشر شد

تاریخ انتشار:                                                             

سبک:                                                                      Battle royale

سازنده:                                                                          Bluehole

ناشر:                                                                             Bluehole

امتیاز ایران استریمر:                                                                  

بازی PUBG در همه سیستم عامل ها به روزرسانی جدیدی دریافت کرده است. این به‌روزرسانی 10.3 صداهای جدید سلاح‌ها و گزینه‌های بهینه سازی را معرفی کرده است.

به روزرسانی 10.3 بازی PUBG هم اکنون در همه‌ی سیستم عامل‌ها فعال است. آخرین به روزرسانی، فصل 10 عنوان PUBG را با مجموعه ای از ارتقای عملکرد و ویژگی‌های جدید که شامل سیستم جدید Weapon Sound Selection و برخی از بهبودهای روشنایی برای Karakin خواهد بود، عرضه کرده است. در ادامه خلاصه‌ای از جدیدترین خصوصیات این به‌روزرسانی‌ها را می‌توانید ببینید.با ایران استریمر(iranstreamer.com)همراه باشید.

بهبود نقشه های Karakin: این نقشه یک نورپردازی جدید دریافت کرده است که باعث بهبود نور کلی محیط می‌شود و به هر منطقه احساس و حالت منحصر به فرد خودش را می‌بخشد. علاوه بر این، رفع اشکال عمومی در نقشه، تجربه‌ی بازی‌باز را بهبود می‌بخشد.
Weapon Sound Select System: بازی‌بازان اکنون میتوانند از بین نسخههای اصلی و بازسازی شدهd صداهای انتخاب شده برای هر سلاح، از جمله M249 ، M416 ، Kar98k و SKS یکی را انتخاب کنند. برای این‌که با تنظیمات برگزیده خود آشنا شوید، لطفاً به منوی تنظیمات بروید و تب Audio را علامت بزنید.
Emote With Your Squad Mates: برخی از emote ها را هم اکنون می‌توانند با هم و همزمان با هم تیمی‌ها استفاده شوند. شما می‌توانید این موضوع را را با سایر بازی‌بازان در شعاع 15 متری شخصیت خود همگام سازی کنید. بازی‌بازان می توانند هر emote و حداکثر تعداد بازی‌بازانی را که می‌توانند هم‌زمان با شما در بخش شخصی‌سازی شده‌ی Emotes در منوی اصلی همگام شوند را مشاهده کنید.

Reputation System Update: این خصوصیت با به روزرسانی 10.2 معرفی شد. سیستم معروفی برای تعیین این‌که آیا یک بازی‌باز خوش برخورد است یا نه. اکنون براساس این سیستم اگر بازی‌بازان از مسابقه در منطقه شروع خارج شوند، تأثیر منفی بر اعتبار آن‌ها نخواهد داشت. این تغییر فقط برای بازی‌های عادی اعمال می‌شود و رتبه بندی در کار نیست.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
سیستم مورد نیاز بازی Days Gone اعلام شد
Postal Redux برای پلی‌ استیشن 4 منتشر خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست