تریلر جدیدی از بازی Dark Envoy منتشر شد

استودیوی سازنده‌ بازی Dark Envoy که در گذشته به معرفی این عنوان پرداخته بود، امروز هم دست به کار شد و ویدئوی تازه‌ای از آن را عرضه کرد. این ویدئو بخش‌ هایی از داستان و گیم‌ پلی آن را به تصویر می‌کشد.

حدود دو سال از توسعه‌ بازی Dark Envoy می‌گذرد و بسیاری از گبمر ها منتظر هستند تا ببینند در نهایت چه عنوانی به دستشان می‌رسد. این بازی با سبک نقش‌ آفرینی قرار است بر روی پلتفرم رایانه‌ های شخصی در دسترس قرار گیرد و استودیوی ایونت هورایزن (Event Horizon) نیز توسعه‌ آن را به عهده دارد که شرکتی لهستانی به حساب می‌آید.با ایران استریمر(iranstreamer.com)همراه باشید.

بازی Dark Envoy داستان دو فرد به نام‌ های Malakai و Kaela را روایت می‌کند که قصد دارند جهان را تغییر دهند. بازی در جهانی زیبا و پر رمز و راز به نام Jaan روایت می‌شود و می‌توانید ماجراجویی هیجان‌ انگیزی در آن داشته باشید. داستان آن هم مربوط به انسان‌ هایی است که سعی دارند تا تکنولوژی‌ هایی نظیر ربات‌ ها را تولید نمایند؛ غافل از این که این ربات‌ ها در این سرزمین چیره شده و آن جا را به دست می‌گیرند. حال دو شخصیت ذکر شده قصد دارند تا دوباره انسان‌ ها را به قدرت بازگردانند. انجام این بازی به هر دو صورت تک‌ نفره و دو نفره وجود دارد و نباید از این موضوع غفلت کرد.

همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز تریلری از بازی Dark Envoy در دسترس قرار گرفته است که به بررسی قهرمانان و گیم‌ پلی این اثر می‌پردازد. بنابراین در صورتی که قصد آشنایی بیشتر با این بازی را دارید، این ویدئو را به هیچ وجه از دست ندهید. Dark Envoy در تاریخی نامشخص از سال 2022 میلادی در دسترس افراد قرار خواهد گرفت.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲۳ رای
تریلر هنگام عرضه‌ بازی Returnal منتشر شد
ظاهراً انتشار Resident Evil ReVerse به تابستان موکول شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست