تریلر جدیدی از عنوان The Lord of the Rings Gollum منتشر شد

تاریخ انتشار:                                                

سبک:                                                                  Action,Stealth

سازنده:                                                 Daedalic Entertainment

ناشر:                                                    Daedalic Entertainment

امتیاز ایران استریمر:                                                                 

به‌تازگی استودیوی دیدالیک تریلر جدیدی از عنوان The Lord of the Rings Gollum منتشر کرد که گیمر ها را با دنیای بازی و شخصیت گالوم آشنا می‌سازد.با ایران استریمر (iranstreamer)همراه باشید.

در ماه مارس سال 2019 استودیوی آلمانی دیدالیک (Daedalic) عنوان اقتباسی خود از سه گانه‌ی ارباب حلقه‌های پیتر جکسون با نام The Lord of the Rings Gollum معرفی کرد. محوریت اصلی این عنوان همانطور که از نام بازی مشخص است، شخصیت گالوم (Gollum) خواهد بود؛ کنترل شخصیت گالوم شاید برای بسیاری از بازی‌بازان گیج کننده و عجیب به‌ نظر برسد، به همین خاطر استودیوی دیدالیک تریلر جدیدی از این عنوان منتشر کرد که بازیبازان را بیشتر با فضای حاکم در این بازی آشنا می‌کند.
داستان بازی با بردگی گالوم در برج تاریک آغاز می‌شود و با پیشروی بیشتر گیمر ها، پای این شخصیت به مناطقی چون میرک‌وود و موردور نیز بازخواهد شد. قدرت پایین جنگاوری این شخصیت الزام می‌کند که گیمر ها با استفاده از المان‌ های مخفی‌ کاری و چابکی بالای گالوم از خطرات موجود در بازی اجتناب کنند که در این میان شخصیت دوگانه‌ی گالوم نیز مطمئنا بر روند اتفاقات بازی تاثیر زیادی خواهد گذاشت.

با وجود اینکه ساخت عنوانی با محوریت شخصیت گالوم بر رو کاغذ ایده جذابی نباشد اما با این حال باید صبر کرد و دید که آیا این عنوان می‌تواند فراتر از انتظارات ظاهر شود و مانند دیگر عناوین اقتباسی از دنیای ارباب حلقه‌ها به موفقیت برسد یا خیر.

عنوان The Lord of the Rings Gollum در تاریخ نامشصی از سال 2022 برای کنسول ‌های ایکس ‌باکس وان، ایکس ‌باکس سری ایکس و اس، پلی ‌استیشن 4، پلی ‌استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه‌ های شخصی منتشر خواهد شد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۸ رای
نسخه‌ کنسولی بازی Green Hell امسال در دسترس قرار می‌گیرد
تریلر جدیدی از بازی Kena Bridge of Spirits منتشر شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست