نسخه‌ جدید Battlefield در پاییز امسال منتشر خواهد شد؛ معرفی نسخه‌ موبایل

شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) و استودیوی دایس (DICE) اعلام کردند که نسخه‌ جدید Battlefield در تعطیلات پایان سال جاری میلادی منتشر خواهد شد. همچنین تایید شد که یک نسخه‌ جدید از این مجموعه برای موبایل در دست ساخت قرار دارد که در سال 2022 منتشر می‌شود.

آقای اسکار گابریلسون (Oscar Gabrielson)، مدیر کل استودیوی دایس، در خصوص این دو نسخه‌ جدید از مجموعه‌ Battlefield گفت:

ما با همکاری استودیو های جهانی الکترونیک آرتس، تیم بزرگی را برای توسعه‌ نسخه‌ جدید Battlefield برای کنسول ‌ها و رایانه ‌های شخصی در اختیار داریم. همکاران ما در استودیو های کرایتریون (Criterion) و DICE LA با ما در ساخت این بازی کمک می‌کنند. همچنین یک تیم توسعه در گوتنبرگ بر روی بخش فناوری بازی کار می‌کند. به کمک یکدیگر در حال خلق یک تجربه‌ عالی هستیم که در اواخر سال 2021 منتشر خواهد شد.

به گفته‌ آقای گابریلسون، نسخه‌ جدید Battlefield از همه‌ قدرت کنسول‌ های نسل جدید و رایانه‌ های شخصی استفاده می‌کند و مواردی مانند تخریب‌ های بزرگ و نبرد های پرتعداد به سطح دیگری ارتقا یافته‌اند. همچنین وی اشاره کرد که به ‌زودی اطلاعات بیشتری از این بازی منتشر خواهد شد.

از طرف دیگر، نسخه‌ی موبایل بازی Battlefield توسط استودیوی اینداستریال تویز (Industrial Toys) توسعه خواهد یافت و در سال 2022 برای گوشی‌ های هوشمند منتشر خواهد شد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱۱ رای
سیستم مورد نیاز بازی Tales of Arise اعلام شد
تریلر تازه‌ای از گیم ‌پلی بازی Hood Outlaws & Legends عرضه شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست