تریلری از بازی Project Lilith در دسترس قرار گرفت

استودیوی سازنده‌ بازی Project Lilith که در گذشته به معرفی این اثر پرداخته بود، سرانجام امروز ویدئوی بسیار جالبی از آن را در دسترس قرار داد تا گیمر ها را بیش از پیش آشنا کرده باشد.

دو استودیوی پلی‌وی (PlayWay) و سورو گیمز (Soro Games) که به ترتیب وظیفه‌ ساخت و عرضه‌ بازی Project Lilith را به عهده دارند، در گذشته این عنوان را معرفی کردند که با واکنش ‌های مثبتی از سوی برخی از بازی‌بازان مواجه شد. این بازی از سری عناوین نقش ‌آفرینی است که فعلا بر روی پلتفرم رایانه‌ های شخصی در دسترس قرار می‌گیرد و از عرضه‌ نسخه‌ کنسولی آن خبری در دست نیست.با ایران استریمر(iranstreamer.com)همراه باشید.

شما در بازی Project Lilith باید هدایت شخیصتی قدرتمند را به دست گرفته  و به سرزمینی نفرین شده قدم بگذارید. دشمنان زیادی در این مکان به خون شما تشنه هستند و به دنبال انتقام می‌گردند. شما هم باید با استفاده از انواع سلاح‌ های سرد به مبارزه با آن‌ ها رفته و به یک قهرمان بزرگ تبدیل شوید. اصلی‌ترین سلاح‌های شما را شمشیر ها تشکیل می‌دهند و مبارزه کردن با آن ‌ها می‌تواند به تجربه‌ای لذت‌ بخش تبدیل شود. ضمنا جالب است بدانید که امکان ترکیب کردن هر یک از قدرت ‌ها و آیتم ‌ها نیز برای افراد فراهم است. بنابراین در صورتی که از دوستداران این عناوین هستید، Project Lilith انتخاب نسبتا مناسبی برای شما خواهد بود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱۳ رای
بازی واقعیت مجازی Hubris اواخر امسال منتشر می‌شود
سلاح جدیدی به بازی Call of Duty Mobile اضافه خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست