تریلری از گیم‌ پلی بازی Lost Soul Aside منتشر شد

استودیوی سازنده‌ بازی Lost Soul Aside که در گذشته به معرفی این عنوان پرداخته بود، امروز ویدئویی از گیم‌ پلی آن را به دست گیمر ها رساند.

Lost Soul Aside را باید عنوانی چینی در سبک‌ های اکشن و نقش‌ آفرینی به حساب آورد که در آن باید هدایت کاراکتری قدرتمند را به دست گرفته و به مبارزه با دشمنان بی‌ شماری بپردازید. تا این جا اطلاعات فراوانی از این عنوان عرضه شده است و گیمر ها از سیستم مبارزات آن تا حد زیادی استقبال کرده‌اند. قابل ذکر است که یانگ بینگ (Yang Bing) وظیفه‌ ساخت آن را به عهده دارد.با ایران استریمر(iranstreamer.com)همراه باشید.

به طور کلی در صورتی که سرعت بالایی در بازی Lost Soul Aside داشته باشید، شانس زیادی هم برای کسب پیروزی خواهید داشت. این بازی قرار است امسال در تاریخ نامشخصی بر روی کنسول پلی‌ استیشن 4 در دسترس قرار گیرد. همچنین شایعاتی در مورد عرضه‌ آن بر روی کنسول‌ نسل نهمی یعنی پلی‌ استیشن 5 نیز به گوش می‌رسد که در نهایت باید دید که آیا این اتفاق رخ خواهد داد یا خیر.

همان‌ طور که در بالا هم گفته شد، امروز ویدئویی 17 دقیقه‌ای از گیم‌ پلی بازی Lost Soul Aside در دسترس قرار گرفته است که بیشتر به نحوه‌ انجام مبارزات آن می‌پردازد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱۹ رای
نقشه‌ Breeze برای بازی Valorant معرفی شد
شایعه: Mafia 4 دارای دو شخصیت اصلی است و در لاس وگاس جریان دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست