تریلری از گیم ‌پلی بازی The Day Before منتشر شد

تیم سازنده‌ی بازی The Day Before که در گذشته به معرفی این عنوان پرداخته بود، امروز ویدئویی از گیم‌پلی آن را در دسترس قرار داد که می‌تواند برای بسیاری از افراد جالب توجه باشد.

شرکت مای‌تونا (Mytona) که وظیفه‌ی ساخت بازی The Day Before را به عهده دارد، ماه گذشته به معرفی این اثر پرداخت. تریلر و جزئیاتی هم از این بازی منتشر شد که در کل استقبال بسیار خوب افراد را به همراه داشت. شما در این بازی به همراه اطرافیانتان، آخرین بازماندگان سیاره‌ی زمین هستید و باید برای بقا مبارزه کنید. یافتن غذاها و کشف رمز و رازها در این عنوان به هیچ وجه ساده نیست و باید با تمرکز بالایی آن را تجربه نمایید. سلاح‌ها و مهارت‌هایی نیز برای مبارزه با دشمنان در اختیار شما قرار می‌گیرد که نباید از آن‌ها غافل شد. بنابراین در صورتی که از علاقه‌مندان به این بازی‌ها هستید، The Day Before را به هیچ وجه از دست ندهید.با ایران استریمر(iranstreamer.com)همراه باشید.

بسیاری از منتقدان اعتقاد دارند که تیم سازنده برای ساخت The Day Before از عنوان The Last of Us الهام گرفته است. جهان این بازی بسیار زیبا و خیره‌کننده است و بازی‌بازان از گشت و گذار در آن لذت خواهند برد. دشمنان اصلی شما نیز زامبی‌ها هستند که کار را برایتان سخت‌تر خواهند کرد. حال امروز ویدئویی از گیم‌ پلی این بازی در دسترس قرار گرفته است که می‌تواند پاسخگوی بسیاری از سوالات بازی‌بازان باشد.

بازی The Day Before اواخر سال جاری بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. عرضه‌ی نسخه‌ی کنسولی این عنوان نیز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و باید دید که آیا این اتفاق رقم خواهد خورد یا خیر.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۵ رای
تریلر جدیدی از بازی Hood Outlaws and Legends منتشر شد
جزئیات بیشتری از Call of Duty 2021 منتشر شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست