بازی Among Us پرمخاطب ‌ترین بازی سال ۲۰۲۰ گوگل شد

در میان ما

با وجود این‌که بیش از دو سال از انتشار بازی Among Us می‌گذرد، سال ۲۰۲۰ زمانی بود که این عنوان توانست تبدیل به یکی از محبوب‌ترین عناوین در صنعت بازی‌های رایانه‌ای شود. با ایران استریمر(iranstreamer) همراه باشید.

مانند سال‌های قبل، گوگل(Google) لیستی از جستجو‌های برتر سال ۲۰۲۰ را منتشر کرده است که بازی Among Us، رتبه‌ی اول در میان دسته‌ی بازی‌ها را کسب کرده است. در ایالات متحده و سراسر جهان، عنوان Among Us، بازی سال بود. البته لازم به ذکر است که بازی Among Us اگر در این مکان ظاهر شده، به این معنی نیست که بیشترین جستجو برای بازی‌ها در طول سال گذشته ، مربوط به این عنوان بوده است. لیست اعلام شده به فراگیرترین و مورد بحث‌ترین عناوین اشاره دارد. با ایران استریمر(iranstreamer) همراه باشید.

سایر موارد قابل توجه دیگر در لیست بازی‌های گوگل در سال ۲۰۲۰ میلادی، چندان غافلگیر کننده نیستند. بازی Fall Guys در جایگاه دوم قرار گرفت و عنوان Valorant جایگاه سوم را در اختیار دارد. Genshin Impact و Ghost of Tsushima در جایگاه‌های بعدی قرار گرفتند. در اینجا لیست کاملی از ۱۰ بازی برتر سال ۲۰۲۰ برای جستجوهای ایالات متحده آمریکا آورده شده است:

  1. Among Us
  2. Fall Guys: Ultimate Knockout
  3. Valorant
  4. Genshin Impact
  5. Ghost of Tsushima
  6. Animal Crossing
  7. Assassin’s Creed Valhalla
  8. The Last of Us 2
  9. Madden NFL 21
  10. Jackbox

در لیست منتشر شده، بیشتر جستجوها مربوط به اخبار دوران همه‌گیری ویروس کرونا و انتخابات ایالات متحده بودند. با وجود تمام اتفاقات دیگری که در طول سال ۲۰۲۰ شاهد آن‌ها بودیم، بازی‌های رایانه‌ای از بسیاری جهات در مرکز توجه قرار گرفتند. برای مطلع بودن از جدیدترین اخبار بازی با ایران استریمر همراه باشید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۴ رای
مراحل توسعه‌ی بازی Final Fantasy VII Remake به خوبی پیش می‌رود
به‌زودی اطلاعات مفصلی از بازی Hollow Knight: Silksong منتشر خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست