Apex Legends با بهینه ساز جدید خود استفاده از شتاب دهنده‌ها را آسان‌ تر می‌کند

به دنبال آشکار شدن پیش زمینه‌ی اصلی شخصیت Pathfinder بازی Apex Legends در یک داستان جدید از سری ویدیوهای Outlands، این هفته به طور همزمان با رویداد Fight Night،  بهینه ساز جدیدی برای این عنوان منتشر می‌شود. این بهینه ساز علاوه بر یک حلقه بوکس جدید در شهر Olympus، یکی از ویژگی‌هایی که طرفداران بسیار درخواست آن را می‌دادند، یک روش آسان و سریع برای استفاده از Ultimate Accelerant ها، نیز به بازی اضافه می‌کند.

برای مدتی اکثر بازی‌بازان خواستار راهی سریع برای استفاده از Ultimate Accelerant ها بودند که بدون اتلاف وقت برای گشتن و پیدا کردن شتاب دهنده‌ها در میان کوهی از وسایلی که در inventory بازی جمع آوری کرده بودند، باشد. در ماه سپتامبر، کاربر Scumbag-Breeze در وبسایت رددیت (Reddit) نزدیک به ۱۶ هزار رأی موافق برای مطرح کردن این ایده‌ی دقیق برای استفاده از Ultimate Accelerant ها بدست آورد.

اکنون، استودیو Respawn Entertainment در توضیحات این بهینه ساز جدید آورده است که با فشردن هر دو دکمه L1وL2 یا R1وR2 در بازی می‌توانید به سرعت از Ultimate Accelerant موجود استفاده کنید. این بدان معنی است که بازیبازان اکنون یک روش سریع و آسان برای استفاده از Ultimate Accelerant ها و همچنین تمام مواد مصرفی در داخل بازی (نارنجک، مواد التیام دهنده و یا شتاب دهنده‌ها) بدون نیاز به باز کردن inventory خود دارند.

یکی دیگر از ویژگی‌های این بهینه ساز جدید که باز هم بر اساس درخواست بسیار بالای بازیبازان اضافه شده، شامل دکمه‌ای برای علامت گذاری تمام آن چیزهایی که باز کرده‌اید از قبیل ردیاب‌ها، بنرها، پوسته‌ها و سایر موارد است. این ویژگی نیز توسط کاربر TigerTankSniper در وبسایت رددیت منتشر شد که بیش از ۲۳ هزار رأی موافق کسب کرده است.

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که بسیار مورد تقاضا بازیبازان بوده، وجود یک ردیاب برای آسیب دیدگی‌ها است که در این به روز رسانی وجود ندارد. اما اخیراً کارگردان بازی جیسون مک کورد تأیید کرده است که این ویژگی در دست توسعه قرار دارد و برای فصل هشتم به Apex می‌آید.

عرضه این بروزرسانی در ۵ ژانویه به معنای پایان رویدادهای Winter Express LTM و Holo-Day Bash است. بنابراین برای کسانی که قصد شرکت در این رویدادها را دارند تنها دو الی سه روز دیگر فرصت باقی مانده است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای
استودیوی اتلوس در حال تدارک برنامه ‌ای ویژه به مناسبت ۲۵ سالگی مجموعه‌ی Persona است
بازی Metroid Prime 4 به احتمال زیاد در سال ۲۰۲۳ به بازار می‌آید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست