بازی Apex Legends ویژگی‌های پر درخواست را اضافه می‌کند

افسانه های Apex

مدیر طراحی بازی Apex Legends، آقای جیسون مک کورد (Jason McCord)، برخی از ویژگی‌های مورد درخواست مخاطبان، در فصل آینده‌ به این عنوان اضافه خواهند شد. برای مطلع شدن از جزئیات بیشتر با ایران استریمر(iranstreamer) همراه باشید.

تنها چند هفته تا انتشار فصل هشتم بازی Apex Legends فاصله داریم.  اطلاعات کمی در حال حاضر در مورد آن به بیرون درز کرده است. طرفداران این عنوان بتل رویال، می‌توانند انتظارات معقولی از فصل هشتم بازی Apex Legends داشته باشند‌. در فصل هشتم شاهد معرفی شخصیت‌های جدید و عرضه‌ی مجموعه‌ی دیگری از به‌روزرسانی‌ها برای حل مشکلات بازی خواهیم بود. در پایان هر رقابت، بازیکنان Apex Legends می‌توانند آماری از جمله تعداد کل کشتارها و خسارات وارد شده را مشاهده کنند. در اواسط بازی، بازیکنان فقط در لحظه‌ای خاص می‌توانند این آمار را مشاهده کنند. هواداران دوست داشتند تا در اواسط مسابقه  آمارهای کلی را ببینند و به‌نظر می‌رسد Damage Tracker جدید در فصل ۸ در دسترس باشد. با ایران استریمر همراه باشید.

از قرار معلوم به‌نظر می‌رسد که بازی Apex Legends خودش را برای یک اوج جدید آماده می‌کند. رویداد Fight Night به‌زودی برگزار می‌شود، فصل ۸ احتمالاً برخی تغییرات مهم را به‌وجود می‌آورد و سازندگان Apex Legends اعلام کردند که در فصل نهم باز هم اتفاقات زیادی در راه خواهند بود. تا زمان انتشار فصل ۹، دو ماه دیگر باقی مانده است، اما به‌نظر می‌رسد که ریتم این عنوان در سال ۲۰۲۱ کند نخواهد شد. برای مطلع شدن از جدید ترین اخبار بازی و تکنولوژی با ایران استریمر(iranstreamer) همراه باشید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۴ رای
تعداد محدودی از کنسول‌های PS5 با ظاهر PS2 به زودی به فروش خواهند رسید
زمان انتشار بازی ANNO: Mutationem تاخیر خورد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست