معرفی بازی Ghostrunner

بازی Ghostrunner, یک بازی اول شخص با سبک و سیاق دنیای بازی CyberPunk که اخیراً در تریلری که منتشر کرد در خصوص انتشار بازی در تاریخ 27 اکتبر (6 آبان) پرده برداشت.

همانطور از تریلری که به تازگی توسط شرکت سازنده این بازی به بازار عرضه شد می‌توان حدس زد که بازی Ghost runner یک بازی پر از درخشش سریع, مبارزات مبتنی بر شمشیر و پرش های بزرگ است که تمامی این اتفاقات در یک محیط ناشناخته برای بازیکن در نظر گرفته شده‌ است. در بازی Ghostrunner شما باید از برج Dharma(دارما) بالا بروید و اینجا آخرین پناهگاهی هست که بعد از یک واقعه آخرالزمانی باقی مانده است. در بازی شما هدف ها و ماموریت های خود را از سطح پایین شروع کرده و رفته رفته به سمت کارهای سطح بالا می‌روید بتوانید keymaster که به عنوان یک حاکم ابله وبی‌عرضه است را بیرون بکشید.

و اگر بخواهیم در خصوص ویژگی هایی که گیمرها را جذب بازی Ghostrunner می‌کند می‌توانیم از سطح جدیدی از بازی ها, توانایی ها و دشمنان رباتی را به نمایش میگذارد و شما باید در مسیر برج آنها مبارزه کنید و آنها را با شمشیر نصف کنید اشاره مستقیم  داشته باشیم.

همچنین در این بازی بازیکن در موقعیت های حمله سریع و حمله‌های کشنده فقط با یک ضربه قرار می‌گیرد پس از بازیکن انتظار سرعت عمل بیشتری نسبت به بازی Cyberpunk داشته باشد.

بازی Ghostrunner  از تاریخ 27 اکتبر به بعد برای کنسول ها PS4 و Xbox one قابلیت دسترسی دارد و همچنین گیمر های PC  هم میتوانند از طریق Steam  به این بازی دسترسی داشته باشند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
(جنگ سرد آلفا) بازی Call Of Duty Black Ops :Cold war Alpha
ساخت واقعیت مجازی برای بازی های Assassin’s Creed و Splinter Cell

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست