جزئیات پیش سفارش Assassin’s Creed Valhalla (Xbox Series X ، PS5 ، PC ، PS4 ، Xbox One): تاریخ انتشار ، Bonus ها و موارد دیگر

Assassins Creed Valhalla

Assassin’s Creed Valhalla نوامبر امسال برای PS5 ، Xbox Series X ، PS4 ، Xbox One ، PC و Stadia منتشر می‌شود و تعداد زیادی از سیستم عامل ها را شامل می‌شود و همچنین چهار نسخه برای انتخاب وجود دارد.

Assassin’s Creed Valhalla بر اساس ساختار RPG جهان باز مجموعه ای که چند سال پیش به آن منتقل شده است ، ساخته خواهد شد و در  زمان وایکینگ ها برای راه اندازی انجام می‌شود. Valhalla که در ابتدا با تاریخ انتشار 17 نوامبر اعلام شده بود ، در تاریخ 10 نوامبر برای PS4 ، Xbox One و PC (از طریق Uplay و فروشگاه Epic Games) عرضه می‌شود تا با تاریخ انتشار Xbox One Series X و Series S مطابقت داشته باشد. Valhalla در هر دو کنسول نسل بعدی در دسترس خواهد بود: PS5 و Xbox Series X. این بدان معنی است که Valhalla در شش سیستم عامل بزرگ (از جمله Stadia) قابل پخش خواهد بود. به عنوان یک بازی Assassin’s Creed ، می‌توانید شرط ببندید Valhalla چندین نسخه برای انتخاب هنگام پیش سفارش دارد. همه نسخه ها برای پیش سفارش هم اکنون در PS4 ، Xbox One و PC در دسترس هستند و در حال حاضر می‌توانید تخفیف خوبی را در Amazon و Walmart دریافت کنید.

Valhalla هنگام عرضه کنسول های نسل بعدی در این تعطیلات ، از Xbox One به Xbox Series X و PS4 به PS5 به روزرسانی خواهد شد. اگر یک نسخه فیزیکی برای PS4 خریداری کرده اید ، باید دیسک را در PS5 خود قرار دهید تا با پیشرفت های نسل بعدی بازی کند. همین امر برای Xbox One to Series X نیز صادق است. دارندگان نسخه دیجیتال PS4 و Xbox One می‌توانند نسخه نسل بعدی را بارگیری کنند. بنابراین برای بازی در هر دو نسل کنسول فقط یک نسخه از بازی را باید خریداری کنید و می‌توانید با دریافت نسخه PS4 و ارتقا up به PS5 به صورت رایگان ، در این تعطیلات مقداری پس انداز کنید.

Assassin’s Creed Valhalla در قرن نهم در یک دوره آشفتگی برای وایکینگ ها قرار دارد. شما به عنوان Eivor ، یک مهاجم وایکینگ بازی می‌کنید که قبیله خود را از ماجراجویی به انگلستان از میهن جنگ زده نروژ دور می‌کند. Eivor را می توان به عنوان مرد و زن بازی کرد ، و Ubisoft قول می‌دهد که جنگ آن نشانه هایی از سبک های مبارزه وایکینگ ها باشد ، با یک سیستم جنگی دوباره کار شده که شامل تنوع دوگانه و بیشتر دشمن است. مانند تکرارهای اخیر حق رای دادن ، Valhalla یک گذرگاه فصلی خواهد داشت که به DLC پس از راه اندازی دسترسی می‌دهد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
نقد و بررسی بازیCrash Bandicoot 4
بازی Prince Of Persia: Sand Of time برای کنسول های فعلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست