جزئیات پیش سفارش Assassin’s Creed Valhalla (Xbox Series X ، PS5 ، PC ، PS4 ، Xbox One): تاریخ انتشار ، Bonus ها و موارد دیگر

Assassins Creed Valhalla

Assassin’s Creed Valhalla نوامبر امسال برای PS5 ، Xbox Series X ، PS4 ، Xbox One ، PC و Stadia منتشر می‌شود و تعداد زیادی از سیستم عامل ها را شامل می‌شود و همچنین چهار نسخه برای انتخاب وجود دارد.

Assassin’s Creed Valhalla بر اساس ساختار RPG جهان باز مجموعه ای که چند سال پیش به آن منتقل شده است ، ساخته خواهد شد و در  زمان وایکینگ ها برای راه اندازی انجام می‌شود. Valhalla که در ابتدا با تاریخ انتشار 17 نوامبر اعلام شده بود ، در تاریخ 10 نوامبر برای PS4 ، Xbox One و PC (از طریق Uplay و فروشگاه Epic Games) عرضه می‌شود تا با تاریخ انتشار Xbox One Series X و Series S مطابقت داشته باشد. Valhalla در هر دو کنسول نسل بعدی در دسترس خواهد بود: PS5 و Xbox Series X. این بدان معنی است که Valhalla در شش سیستم عامل بزرگ (از جمله Stadia) قابل پخش خواهد بود. به عنوان یک بازی Assassin’s Creed ، می‌توانید شرط ببندید Valhalla چندین نسخه برای انتخاب هنگام پیش سفارش دارد. همه نسخه ها برای پیش سفارش هم اکنون در PS4 ، Xbox One و PC در دسترس هستند و در حال حاضر می‌توانید تخفیف خوبی را در Amazon و Walmart دریافت کنید.

Valhalla هنگام عرضه کنسول های نسل بعدی در این تعطیلات ، از Xbox One به Xbox Series X و PS4 به PS5 به روزرسانی خواهد شد. اگر یک نسخه فیزیکی برای PS4 خریداری کرده اید ، باید دیسک را در PS5 خود قرار دهید تا با پیشرفت های نسل بعدی بازی کند. همین امر برای Xbox One to Series X نیز صادق است. دارندگان نسخه دیجیتال PS4 و Xbox One می‌توانند نسخه نسل بعدی را بارگیری کنند. بنابراین برای بازی در هر دو نسل کنسول فقط یک نسخه از بازی را باید خریداری کنید و می‌توانید با دریافت نسخه PS4 و ارتقا up به PS5 به صورت رایگان ، در این تعطیلات مقداری پس انداز کنید.

Assassin’s Creed Valhalla در قرن نهم در یک دوره آشفتگی برای وایکینگ ها قرار دارد. شما به عنوان Eivor ، یک مهاجم وایکینگ بازی می‌کنید که قبیله خود را از ماجراجویی به انگلستان از میهن جنگ زده نروژ دور می‌کند. Eivor را می توان به عنوان مرد و زن بازی کرد ، و Ubisoft قول می‌دهد که جنگ آن نشانه هایی از سبک های مبارزه وایکینگ ها باشد ، با یک سیستم جنگی دوباره کار شده که شامل تنوع دوگانه و بیشتر دشمن است. مانند تکرارهای اخیر حق رای دادن ، Valhalla یک گذرگاه فصلی خواهد داشت که به DLC پس از راه اندازی دسترسی می‌دهد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
نقد و بررسی بازیCrash Bandicoot 4
بازی Prince Of Persia: Sand Of time برای کنسول های فعلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست