به روز رسانی بازی Bugsnax فایل های ذخیره‌ بازی را به پلی استیشن 5 منتقل می کند

آخرین به روزرسانی استودیوی Young Horses، توسعه دهنده‌ی بازی Bugsnax به بازی‌بازان اجازه می‌دهد تا فایل‌های ذخیره شده را از کنسول پلی استیشن 4 به پلی استیشن 5 منقل کنند.

عنوان محبوب ماجراجویی مستقل Bugsnax با به روزرسانی 1.06، بسیاری از مشکلاتش برطرف شد که باعث بهبود گیم‌پلی کلی این عنوان شده است. از جمله ویژگی‌های جدید، توانایی در انتقال فایل‌های ذخیره شده از کنسول پلی‌استیشن 4 به پلی ‌اسیتشن 5 است که به طرفداران اجازه می‌دهد بدون از دست دادن تمام ساعات صرف شده‌ی خود به ادامه‌ی این عنوان بپردازند. Bugsnax در ابتدا به عنوان اولین بازی رایگان PlayStation Plus برای پلی‌اسیتشن 5 در نوامبر سال 2020 منتشر شد.با ایران استریمر(iranstreamer.com)همراه باشید.

علی رغم راه اندازی به عنوان یک بازی رایگان، توسعه دهنده‌ی آن Young Horses فاش کرد که Bugsnax هنوز موفقیت بزرگی در زمینه‌ی فروش داشته است. یکی از عوامل موفقیت این بازی گیم‌پلی عجیب این عنوان است.  با توجه به موفقیت موفقیت آمیز بودن بازی Bugsnax‌، بازی‌بازانی که امیدوارند یکی از عجیب‌ترین بازی های سال 2020 را برای خود در سیستم عامل‌های دیگر تجربه کنند، اکنون فرصت مناسبی برای آن‌ها ایجاد شده است. این بازی هم اکنون برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌ استیشن 4 و 5 در دسترس است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۴ رای
ویدیویی 25 دقیقه‌ای از گیم‌ پلی بازی Aliens Fireteam منتشر شد
پروژه‌ جدیدی با الهام از سری Dungeons and Dragons در حال ساخت است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست