COD:Modern Warfare/Warzone فصل 6 اکنون در دسترس است. پیوست هایی در مورد آپدیت جدید

فصل بعدی Call of Duty: Modern Warfare و بازی Battle Royale Warzone در شرف وقوع است. به روزرسانی فصل 6 برای بازی شوتر محبوب چند نفره به صورت مستقیم آغاز شده است و یادداشت های از طرف توسعه دهندگان این بازی در دسترس است که می‌توانید آنها را در زیر بخوانید:

اشتون ویلیامز ، مدیر ارشد ارتباطات Infinity Ward قبلاً در توییتی گفته بود که به روزرسانی فصل 6 در زمان معمول – 11 PM PT در 28 سپتامبر پخش می شود. این کار تا 2 صبح ET و 7 صبح GMT در 29 سپتامبر انجام می شود. برای بازیکنان در استرالیا ، وصله از اواخر بعد از ظهر ، از حدود 4 بعد از ظهر AEST وارد می شود.

پچ Season 6 شامل تعدادی از اصلاحات کلی است. برای C4، هنگامی که از ماشه انفجار سریع استفاده می‌کنید، اکنون یک بوق پخش می‌شود. سرعت پرتاب نیز 30 درصد کاهش یافته است. این پچ همچنین مشکلی را حل می‌کند که در آن بازیکنان می‌توانند دور توقف نامحدود را برقرار کنند.

از نظر سلاح ، تفنگ ساچمه ای Origin 12 شاهد کاهش آسیب آن از فاصله نزدیک است ، در حالی که تمام آسیب های ضربات اسلحه برای Warzone افزایش یافته است. علاوه بر این ، این پچ مشکلی را حل کرده است که باعث می‌شود ساعت پخش کننده یا سنسور ضربان قلب هنگام استفاده از ضمیمه اره برقی XRK در Finn LMG کاملاً ظاهر نشود.

برای Warzone به طور خاص ، Infinity Ward مشکل برخورد را برای استادیوم برطرف کرده است ، در حالی که پچ بهره ای را نیز حل می‌کند که به بازیکنان اجازه می‌دهد از طریق حصار دیدن کنند. پچ همچنین مشکلی را حل می‌کند که به موجب آن بازیکنان در هنگام استفاده از صعود کننده نمی‌توانند به دشمنان آسیب برسانند.

حتی قبل از فاش کردن یادداشت های پچ، Infinity Ward خلاصه ای از آنچه در به روزرسانی فصل 6 ارائه شده ارائه داد. این شامل نقشه های جدیدی برای Modern Warfare، سلاح های بیشتر و سیستم مترو جدید در بازی Battle Royale است. همچنین اپراتورهای جدیدی از جمله Farrah از مبارزات Modern Warfare در حال آمدن هستند، در حالی که یک Battle Pass جدید برای شروع با تازه سازی فصل 6 وجود دارد.

این بازی همچنین دارای یک رویداد با موضوع هالووین به نام Haunting of Verdansk ، شامل حالت های محدود و جوایز. نسخه PS4 Modern Warfare محتوای انحصاری بیشتری را مشاهده خواهد کرد، اما حالت Survival Mode که قبلاً انحصاری PS4 بود سرانجام به Xbox و PC عرضه می‌شود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
اکتبر 2020:تاریخ انتشار همه بازیها برایPS4،Switch،Xbox One،PC
Devil May Cry 5: نسخه ویژه برای PS5 و Xbox Series X می‌آید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست