انتشار نسخه‌ی کامل بازی Chernobylite تاخیر خورد

چرنوبیلیت

نسخه‌ی کامل بازی Chernobylite استودیوی فارم ۵۱ (Farm 51) که هم‌اکنون در حالت دسترسی زودهنگام قرار دارد، کمی دیرتر از زمان اعلام شده منتشر خواهد شد. برای مطلع شدن از خبرهای بیشتر با ایران استریمر (iranstreamer) همراه باشید.

استودیوی فارم ۵۱ (Farm 51) در جدیدترین پست خود اعلام کرد که تیم توسعه دهنده تصمیم گرفته است تا تمرکز بیش‌تری را بر روی نسخه‌ی کامل بازی Chernobylite قرار دهد. ترجمه‌ی بازی به زبان‌های بیش‌تر به عنوان مهم‌ترین دلیل برای تاخیر انتشار نسخه‌ی کامل بازی عنوان شده است. به لطف همکاری با شرکت آل‌ این گیمز (All In! Games)، ناشر Chernobylite، داستان و رابط کاربری بازی Chernobylite به زبان‌های ایتالیایی، چینی، ژاپنی و پرتغالی نیز ترجمه خواهند شد. علاوه بر این، متن مربوط به تمام زبان‌های اولیه‌ی بازی از اول بازنویسی و ویرایش شده است.

از طرف دیگر، روند صداگذاری Chernobylite به زبان‌های روسی و انگلیسی نیز دوباره در یک استودیوی حرفه‌ای با یک تیم صداگذار حرفه‌ای انجام خواهد شد. اگرچه ترجمه‌ی بازی به زبان‌های متعدد سبب می‌شود تا افراد بیش‌تری بتوانند بازی Chernobylite را به آسانی تجربه کنند، اما متاسفانه با توجه به مقیاس بزرگ این عنوان، روند اضافه کردن و بررسی ترجمه‌های جدید نیاز به زمان زیادی دارد. به همین خاطر، فارم ۵۱ (Farm 51) نمی‌تواند بازی Chernobylite در سه ماهه‌ی اول سال پولیش کرده و منتشر کند. با ایران استریمر همراه باشید.

البته از آن جایی که بخش زیادی از تیم توسعه دهنده در روند ترجمه‌ی Chernobylite نقشی ندارد، فارم ۵۱ (Farm 51) تصمیم گرفته است تا از این زمان برای تولید محتویات و عناصر جدید گیم‌پلی استفاده کند؛ محتویاتی که ابتدا قرار بود تا به عنوان بسته الحاقی عرضه شوند. توسعه دهندگان اعلام کرده‌اند که خریداران نسخه‌ی دسترسی زودهنگام Chernobylite و کسانی که در کیک‌استارتر از این عنوان حمایت کردند، محتویات جدید را به صورت کاملاً رایگان دریافت خواهند کرد.

در نهایت، فارم ۵۱ (Farm 51) توضیح داد که ساخت نسخه‌ی کنسولی Chernobylite در ماه‌های آینده به پایان خواهد رسید. به نظر می‌رسد که چند ماه پس از عرضه‌ی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی، شاهد عرضه‌ی این عنوان برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم مایکروسافت و سونی خواهیم بود. برای باخبر شدن از جدیدترین خبرهای دنیای بازی و تکنولوژی ایران استریمر (iranstreamer) را دنبال کنید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۴ رای
نسخه‌ Collector’s Edition بازی Dying Light 2 فاش شد
فردی یکی از مراحل بازی Hitman III را تنها در ۱۷ ثانیه به اتمام رساند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست