سم لیک پیش‌نویس داستان بازی بعدی استودیوی رمدی را نوشته است

سم لیک، نویسنده‌ی بازی‌هایی بی‌نظیر Control  و Alan Wake و Max Payne از استودیوی رمدی، با انتشار پستی در توییتر خود اعلام کرده که نسخه‌ی پیش‌نویس داستان «بازی بزرگ بعدی‌شان» را نوشته است.

طبق آخرین اخبار دنیای بازی، سم لیک، کارگردان خلاق استودیوی رمدی و نویسنده‌ی بازی‌هایی چون Control ،Alan Wake و Max Payne به‌تازگی اعلام کرده که اولین نسخه‌ی پیش‌نویس «بازی بزرگ بعدی استودیوی رمدی» را نوشته است. لیک تصویری از خود که صفحات این پیش‌نویس داستانی را در دست دارد، در صفحه‌ی توییتر خود منتشر کرده است. استودیوی رمدی در ماه اوت امسال (مرداد) تایید کرده بود که کار روی ساخت بازی جدیدی شروع شده است و اینکه وقایع این بازی قرار است در جهان مشترک بازی‌هایی نظیر Alan Wake و Control یک اتفاق بیافتد.

رمدی اخیراً برای دنیای بازی‌هایش از عبارت «دنیای مشترک و متصل به هم رمدی» استفاده می‎‌کند. پس از انتشار بسته‌ی الحاقی AWE برای بازی Control بود که برای اولین‌بار شاهد استفاده‌ی دنیای مشترک برای بازی‌های رمدی بودیم. همچنین این‌طور که به‌نظر می‌رسد، بازی آینده‌ی آن‌ها نیز قرار است در جهانی مشترک و مرتبط با بازی‌های قبلی‌شان باشد. در جدیدترین بسته‌ی الحاقی بازی کنترل شاهد بازگشت افتخاری کارکتر آلن ویک، پروتاگونیست بازی Alan Wake هستیم.

در این بسته‌ی الحاقی، او به‌طرز مرموزی ناپدید شده و جسی فیدن، شخصیت اصلی بازی کنترل مأموریت پیدا کرده تا به بخش‌های عمیق‌تری از ساختمان عظیم این بازی، یعنی The Oldest House نفوذ کند تا در آن‌جا روی موردی از «رویداد جهانی تغییریافته» (Altered World Event یا همان AWE) مرتبط با شهر کوچک برایت فالز، محل رخ دادن وقایع بازی الن ویک تحقیق کند. بازیکنان در طول این تحقیقات، اطلاعاتی از ناپدید شدن آلن ویک به‌دست می‌آورند و پیوندهای داستانی جهان بازی کنترل را با آلن ویک متوجه می‌شوند.

باتوجه‌به اینکه داستان بازی Control المان‌های فراطبیعی زیادی را در خود جای داده است، دیدن اینکه رمدی چگونه می‌خواهد جهان مشترک خود را گسترش دهد، بسیار جالب خواهد بود. برای مثال آن‌ها می‌توانند استفاده‌های بسیار جالبی از رویدادهای اتفاق افتاده در کنترل و Oldest House درجهت گسترش این جهان انجام دهند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای
تریلر جدیدی از بازی The Callisto Protocol منتشر شد
بخش چند نفره به بازی Sackboy: A Big Adventure اضافه شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست