بخش چندنفره بازی Cyberpunk 2077 در حال حاضر اولویت CD Projekt Red نیست

گیم پلی Cyberpunk-2077

مدیر ارشد اجرایی آقای آدام کیچینسکی CD Projekt Red به‌تازگی طی جلسه‌ای با سهام‌داران این استودیو گفته که توسعه‌ی بخش چندنفره Cyberpunk 2077 درحال‌حاضر در اولویت‌های پایینی برای آن‌ها قرار دارد.با ایران استریمر(iranstreamer) همراه باشید.

ظاهراً که توسعه و عرضه‌ی بخش چندنفره Cyberpunk 2077 درمیان تلاش استودیوی CD Projekt Red برای رفع مشکلات زیاد این بازی در بخش تک‌نفره، به انتهای فهرست اولویت‌های آن‌ها منتقل شده است. بسیاری از بازیکنان سال‌ها بود که منتظر تجربه‌ی سایبرپانک 2077(cyberpunk2077) بودند و طرفداران بازی اصطلاحاً هایپ زیادی برای عرضه‌ی آن داشتند. سرانجام انتظارها در تاریخ ۲۰ آذر امسال به‌ پایان رسید. بازی از زمانی‌که عرضه شد، تا به امروز از باگ‌ها، گلیچ‌ها و مشکلات عملکردی فراوانی، مخصوصا روی پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان، رنج برده و گرچه سازندگان به‌سختی در تلاش هستند تا با ارائه‌ی پچ‌های پست سر هم، تجربه‌ی بازی را روی کنسول‌های مذکور روان‌تر کنند، اما هنوز به نقطه ایده‎‌آل نرسیدند. همین قضیه به شهرت این استودیوی لهستانی ضربه‌ی سختی وارد کرده و تبعاتی نیز برای آن‌ها به همراه داشته است.

گذشته از این‌ها، نباید این نکته را فراموش کنیم که توسعه‌دهنده‌ی این عنوان قبل‌تر قول دو بسته‌ی الحاقی داستانی بزرگ و نسخه‌ی نسل نهمی این بازی را نیز به بازیکنان وعده داده بود که طبق آخرین اعلامیه‌ی شرکت سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red)، قرار است تا این به‌روزرسان رایگان در سال ۲۰۲۱ آماده و روانه‌ی کنسول‌های نسل نهمی شود. اما از قرار معلوم، به‌نظر می‌رسد که متقاضیان بخش چندنفره‌ی این بازی، برای تجربه‌ی این حالت باید تا به ثبات رسیدن عملکرد فنی بازی بر روی تمامی پلتفرم‌ها صبر کنند. با ایران استریمر(iranstreamer) همراه باشید.

همچنین، گفتنی است که این خبر اولین بار و طی تماس یکی از سرمایه‌گذاران شرکت سی‌دی پراجکت رد(CD Projekt Red) با مدیرعامل آن یعنی آقای آدام کیچینسکی (Adam Kiciński) نشر شد. در واقع، وی در جواب سوالی مبنی بر شرایط فعلی بخش چندنفره این‌گونه پاسخ داد که این حالت از بازی تا اطلاع ثانوی از اولویت تیم توسعه‌ی آن خارج شده است.

“لطفاً اجازه دهید که ما در حال حاضر تنها بر روی کنترل شرایط تمرکز کنیم تا ارزیابی‌های بیشتر و دقیق‌تری حاصل شود. رفع ایرادات بازی فعلاً در اولویت اصلی ما قرار دارد. در مورد بخش چندنفره‌ی بازی نیز در اوایل سال ۲۰۲۱ بحث خواهیم کرد.”

بازی Cyberpunk 2077 درحال‌حاضر روی پلتفرم‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، رایانه‌های شخصی و گوگل استیدیا دردسترس است.برای مطلع شدن از خبرهای بیشتر با ایران استریمر(iranstreamer) همراه باشید.

سایبرپانک -2077

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۵ رای
به‌روزرسان جدید بازی Xuan-Yuan Sword VII درجه‌ی سختی تازه‌ای را به بازی اضافه می‌کند
شرکت Dbrand در حال طراحی یک پلی‌استیشن ۵ مشکی است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست