گلیچ جدید بازی Cyberpunk 2077 باعث ایجاد یک پارادوکس زمانی می شود

تاریخ انتشار:                                                             2020-12-10

سبک:                                                                  Action – RPG

سازنده:                                                   CD Projekt Red Studio

ناشر:                                                                        CD Projekt

امتیاز ایران استریمر:                                                                  8

گیمر ها گلیچ جدیدی در عنوان Cyberpunk 2077 پیدا کرده‌اند که باعث کشته شدن شخصیت آدام اسمشر توسط جانی سیلورهند و ایجاد یک پارادوکس زمانی می‌شود.

مطمئنا پیدا شدن یک باگ یا گلیچ جدید در عنوان Cyberpunk 2077 خبر تازه‌ای نیست و این عنوان با وجود انتشار به‌روزرسانی‌های گوناگون همچنان از مشکلات متعددی رنج می‌برد. به‌تازگی گلیچ جدیدی در یکی از صحنه‌های فلش‌ بک بازی کشف شده است که داستان کلی Cyberpunk 2077 را دگرگون می‌کند.با ایران استریمر(iranstreamer.com)همراه باشید.

توجه: ادامه این مطلب باعث فاش شدن قسمتی از داستان بازی می شود.

شخصیت آدام اسمشر (Adam Smasher) در ابتدا به‌عنوان محافظ قابل اطمینان خانواده آراساکا معرفی شد و در ادامه داستان نیز به اهمیت این شخصیت افزوده شد تا در نهایت به‌عنوان دشمن نهایی بسیاری از مسیرهای بازی در مقابل بازی‌باز قرار بگیرد. این شخصیت با دستگیری و نهایتا قتل جانی سیلورهند، ذهن او را توسط تکنولوژی Soulkiller کپی می‌کند که نتیجه این اتفاقات باعث شکل‌گیری داستان بازی می‌شود.

حال چه می‌شود اگر جانی سیلورهند بتواند آدام اسمشر را به قتل برساند؟ به‌‌تازگی یک کاربر ردیت با استفاده از یک گلیچ در صحنه فلش بک شخصیت جانی سیلورهند توانست آدام اسلشر را به‌ قتل برساند. برای استفاده از این گلیچ گیمر ها باید با شکیبایی و به طور مداوم به دیواری که آدام اسلشر در پشت آن قرار دارد شلیک نمایند تا در نهایت این شخصیت کشته شود. این پارادوکس زمانی باعث می‌شود آدام اسلشر در ادامه فلش بک ظاهر نشود اما این دگرگونی تاریخی نیز باعث کشته نشدن جانی سیلورهند نمی‌شود و این شخصیت حتی با وجود ظاهر نشدن آدام اسلشر نیز باز هم از او ضربه می‌خورد و ادامه ماجرا.

با وجود اینکه این گلیچ تغییری در روند داستان ایجاد نمی‌کند اما باز هم ثابت می‌کند این عنوان تا چه اندازه از لحاظ توسعه و ساختاری، بی‌ ثبات و دارای مشکل می‌باشد.

بازی Cyberpunk 2077 بر روی کنسول‌های پلی ‌استیشن 4، ایکس ‌باکس وان، سرویس گوگل استیدیا و پلتفرم رایانه ‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای
به ‌روزرسانی ماه مارس بازی Apex Legends منتشر شد
بازی Chasing Static امسال در دسترس قرار خواهد گرفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست