رونمایی از تریلر Harry Potter: Hogwarts Legacy در جریان رویداد PS5

سونی و توسعه دهنده استودیوی Avalance اولین نگاه به بازی PS5 دنیای باز هری پاتر را به اشتراک گذاشتند.

امروز در جریان رویداد ویترین PS5، یک بازی آینده باز هری پاتر با نام Hogwarts Legacy رونمایی شد. این بازی یک ” RPG اکشن همه جانبه و جهان باز ” است که در آن می‌توانید جادوگر خود را بسازید و به طلسم های مختلف تسلط پیدا کنید. این بازی توسط استودیوی Avalanche در حال توسعه است که اخیراً با Just Cause 4 و Rage 2 شناخته شده است.

Hogwarts Legacy در سال 2021 از پلی استیشن 5 آغاز به کار خواهد کرد. پس از این رویداد ، مشخص شد که این بازی به Xbox Series X و PS4 و Xbox One نیز می‌آید.

میراث هوگوارتز در اواخر دهه 1800 اتفاق می افتد ، جایی که اقدامات شما دنیای جادوگری هری پاتر را شکل می دهد. در طول کارزار اصلی Hogwarts Legacy می توانید جادوها ، جانوران خارق العاده را رام کنید و با شخصیت های شاخص هری پاتر همبازی شوید. گذشته از پنجره انتشار 2021 ، جزئیات مربوط به بازی کم است و سایر سیستم عامل ها تأیید نشده اند.

Adrian Ropp به طور خلاصه در مورد برخی از ویژگی های Hogwarts Legacy به لطف قدرت پردازنده های PlayStation 5 و قابلیت های حسی کنترلر DualSense در آینده نزدیک صحبت خواهد کرد. به طور خاص ، Ropp گفت DualSense نوعی حس صدا و لمس است که در بازی های قبلی هری پاتر دیده نشده است ، این ویژگی باعث می شود Hogwarts Legac بسیار غوطه ورتر شود.

Ropp گفت: “این زمان مهیج برای توسعه تجربیات غوطه وری است – فرصت های جدید ارائه شده توسط PS5 به معنای واقعی کلمه بازی است. با گرافیک خلاقانه با کیفیت بالا ، یک بازیکن عملا می تواند وحشت Inferi را که بر آنها تحمیل می کند احساس کنyد و احساس می کند که زمین در زیر آنها غوغا می کند در حالی که یک گله سانتاورس خشمگین آنها را احاطه کرده است. حتی دوئل علیه یک جادوگر تاریک مرگبار سطح جدیدی به خود می گیرد واقع گرایی به لطف توانایی کنترل کننده در گرفتن صدا و لمس هر لحظه. “

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
پیش پرده بازی Spider-Man: Miles Morales در رویداد معرفی PS5
amir phanthom

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست