بسته الحاقی Silent Hill برای بازی Dark Deception: Monsters & Mortals معرفی شد

فریب تاریک

بازی ترسناک چندنفره‌ی Dark Deception: Monsters & Mortals قرار است محتویاتی از سری Silent Hill را به عنوان بسته الحاقی دریافت کند. با ایران استریمر (iranstreamer) همراه باشید.

متاسفانه در حال حاضر تنها یک تیزر کوتاه از این بسته الحاقی منتشر شده است که اطلاعات زیادی را در اختیار ما قرار نمی‌دهد. جالب است بدانید که جمله‌ی معروف «In my restless dreams, I see that town… Silent Hill» در این تریلر شنیده می‌شود که به نسخه‌ی دوم سری Silent Hill اشاره می‌کند. اگرچه در ابتدا به نظر می‌رسد که کونامی (Konami) قصد دارد تا بخشی از محتویات Silent Hill 2 را در دسترس بازی‌بازان Dark Deception: Monsters & Mortals قرار دهد، اما در این تریلر شاهد تصاویری از نسخه‌ی اول و نسخه‌ی سوم سری نیز هستیم. پس احتمال دارد که بسته الحاقی Silent Hill شامل محتویاتی از هر سه نسخه‌ی اول مجموعه شود.

اگر به خاطر داشته باشید، سال گذشته شاهد انتشار یک بسته الحاقی برای Dead by Daylight بودیم که شخصیت نمادین Pyramid Head را به این بازی اضافه کرد. حال با توجه به بسته الحاقی جدید Dark Deception: Monsters & Mortals، به نظر می‌رسد که طرفداران سری Silent Hill باید به حضور این مجموعه در دیگر بازی‌ها عادت کنند. اگرچه کونامی اعلام کرده که در حال بررسی روش مناسبی برای ادامه دادن این سری است، اما احتمال دارد که به این زودی شاهد بازگشت آن نباشیم. البته مدتی پیش شایعاتی در مورد نسخه‌ی جدید Silent Hill منتشر شد که کونامی آن‌ها را رد کرد.

بازی Dark Deception: Monsters & Mortals هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. برای مطلع شدن از خبرهای بیشتر با ایران استریمر (iranstreamer) همراه باشید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
فروش کلی نینتندو سوییچ به 79.87 میلیون دستگاه رسید
ویدئویی از سیستم نمسیس بازی Middle Earth Shadow of Mordor منتشر شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست