شرکت Dbrand در حال طراحی یک پلی‌استیشن ۵ مشکی است

black-ps5-768x432

همان‌طور که می‌دانید، کنسول پلی‌استیشن ۵ شرکت سونی به صورت رسمی با طراحی سفید به بازار عرضه شد. در همین حال، شرکت Dbrand به تازگی از طراحی یک کنسول پلی‌استیشن ۵ با طرح مشکی خبر داده است. با ایران استریمر(iranstreamer) همراه باشید.

تا به امروز جزئیاتی در خصوص قیمت‌گذاری این کنسول مشکی مشخص نشده است و شرکت Dbrand می‌گوید تنها در صورت داشتن سهام کافی در مقر خود در تورنتو، سفارشات را خواهند پذیرفت. این شرکت اعلام کرده است که طراحی مشکی پلی‌استیشن ۵ تا پایان امسال وارد تولید انبوه می‌شوند و در سال ۲۰۲۱ در دسترس خواهند بود. دو نسخه برای هر دو بخش دیجیتال و دیسک‌دار(نسخه‌ای که بازی های فیزیکی را قبول می‌کند) این کنسول در نظر گرفته شده است.

پیش از انتشار رسمی پلی‌استیشن ۵ در سراسر جهان، Dbrand سفارشاتی را برای پوسته‌های دیگر پلی‌استیشن ۵ پذیرفته بود. این شرکت در حال حاضر همه‌ی پیش‌سفارش‌ها را لغو کرده است، زیرا طراحان از ظاهر نهایی طرح جدید پلی‌استیشن ۵ راضی نبودند و تکه‌های سفید در آن دیده می‌شد.

پیش‌تر نیز یک شرکت مستقر در انگلیس، اقدام به فروش آنلاین کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ سفارشی کرده بود؛ با این حال، سونی به دلیل نقض نشان تجاری از شرکت مذکور شکایت کرد. ظاهراً آن‌ها فکر می‌کردند که این مسئله مشکلی ایجاد نخواهد کرد، زیرا سونی فقط حق ثبت اختراع نمایشی را دارد. به نظر می‌رسد سونی نیز احتمالاً به دنبال شکایت از Dbrand باشد.

حال باید منتظر ماند و دید تا شرکت Dbrand چگونه می‌تواند نگرانی‌های مربوط به مالکیت معنوی سونی را برطرف کند. آن‌ها از حق نمایش لوگوی پلی‌استیشن ۵ برخوردار نیستند. ممکن است تغییرات اندکی در طراحی وجود داشته باشد تا از سفارش‌های تولید شده توسط سونی متمایز شود. برای مطلع شدن از اخبار بیشتر با ایران استریمر همراه باشید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای
بخش چندنفره بازی Cyberpunk 2077 در حال حاضر اولویت CD Projekt Red نیست
تاریخ انتشار بسته الحاقی جدید بازی Fallout: New Vegas مشخص شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست