Destiny 2: Beyond Light تاریخ انتشار و موارد عجیب این بازی

 Beyond Light که نام Destiny 2 عرضه می‌شود ، از برخی روش های قابل توجه بازی را تغییر می‌دهد ، توانایی های جدید اضافه می‌کند و برخی از مطالب قدیمی را حذف می‌کند.

نیازی نیست که برای یک بازی Destiny جدید در آینده آماده شوید.

توسعه دهندگان در آینده همچنان به پشتیبانی از Destiny 2 ادامه خواهد داد.

به این معنی که بسیاری از چیزهایی که شما از لوازم آرایشی ممتاز گرفته تا سلاح هایی که به سختی بدست می‌آورید و یا دست آورده اید، برای سالهای آینده در Destiny با شما خواهند ماند.

اما اگرچه شاهد بازنشانی Destiny با یک بازی جدید همانند بازی Destiny 2 نخواهیم بود، اما این بازی در آستانه یک تغییر اساسی است.

توسعه بزرگ بعدی Destiny 2 Beyond Light است و با ورود آن تغییرات عمده ای ایجاد خواهد کرد.

Destiny 2 , Beyond Light را همانطور که خواهد داد.

این نشان دهنده بازگشت برخی از قسمتهای بزرگ محتوای Destiny 1 ، از جمله حمله Vault of Glass است – اما چندین مکان و محتوای محتوا که از زمان انتشار آن بخشی از Destiny 2 بوده اند، حذف می‌شوند.

Beyond Light همچنین تجربه پردازنده جدید را برای بازیکنان جدید تغییر می‌دهد و بازی را به نسل بعدی کنسول های بازی منتقل می‌کند.

Destiny 2:Beyond Light در تاریخ 20 آبان(10نوامبر) برای بازی های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، رایانه های شخصی از طریق Steam و Google Stadia می‌آید.

Destiny 2 هم اکنون در Xbox Game Pass برای Xbox One در دسترس است.

Beyond Light در روز اول به سرویس اشتراک مایکروسافت می‌آید – بنابراین اگر دارای اشترک Game Pass هستید، می‌توانید از خرید نسخه گسترش به طور کامل صرف نظر کنید، تا زمانی که بخواهید با Xbox One یا Xbox Series X/S بازی کنید.

شما می‌توانید با پرداخت 50 دلار، یک نسخه فصلی و یک فصلی دریافت کنید که به شما امکان دسترسی به محتوای بیشتری را می‌دهد و با سرعت بیشتری می‌توانید پاداش بدست آورید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
بررسی بازی Ghost Of Tsushima: Legends Raid و تاریخ انتشار آن
Halo:مجموعه Master Chief در حال بهینه سازی برای کنسول های Xbox

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست