جزئیاتی از فصل چهارم بازی Fall Guys Ultimate Knockout منتشر شد

تاریخ انتشار:                                                              2020-08-04

سبک:                                                                    Battle Royale

سازنده:                                                                     Mediatonic

ناشر:                                                                Develover Digital

امتیاز ایران استریمر:                                                                   8

همان‌طور که اطلاع دارید، فصل چهارم بازی Fall Guys Ultimate Knockout از امروز به صورت رسمی آغاز شد. حال جزئیاتی از این فصل در دسترس قرار گرفته است که برای هواداران جالب توجه خواهد بود.

Fall Guys Ultimate Knockout از سری عناوین جذاب در سبک بتل رویال است که ابتدا اواخر سال گذشته در دسترس قرار گرفت و به سرعت با استقبال خوب بازی‌بازان نیز همراه شد. تیم سازنده تا به حال پشتیبانی بسیار خوبی از این عنوان داشته است. جدا از عرضه‌ی به‌روزرسانی‌های مختلف، فصول گوناگونی نیز برای این بازی عرضه شده است. فصل چهارم این اثر نیز از امروز در اختیار طرفداران قرار گرفته است که قابلیت ‌های جذابی را به بازی می‌آورد. بنابراین در صورتی که از دوستداران این بازی هستید، این فصل را به هیچ وجه از دست ندهید. قابل ذکر است که دو استودیوی مدیاتونیک (Mediatonic) و دیوالور دیجیتال (Devolver Digital) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار آن را به عهده داشته‌اند.با ایران استریمر(iranstreamer.com)همراه باشید.

به گفته‌ی تیم سازنده، فصل چهارم بازی Fall Guys Ultimate Knockout بیشترین محتوا را در میان فصول این اثر در خود دارد. چند نقشه به منوی این بازی اضافه شده است و بازی‌بازان قادر هستند تا از آن‌ها لذت ببرند. این نقشه‌ها بیشتر به امور گروهی مرربوط می‌شوند و طرفداران باید در این گونه فعالیت‌ها شرکت داشته تا به دور بعدی صعود کنند. ضمنا تاج‌های جدیدی برای قهرمانان به بازی اضافه شده است که نباید آن‌ها را نادیده گرفت. نقشه‌های جدید بازی هم‌اکنون با نام‌های Skyline Stumble، Hoverboard Heroes، Basketfall، Short Circuit، Power Trip، Big Shots و Roll On قابل تجربه هستند.

بازی Fall Guys Ultimate Knockout در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌ پلی ‌استیشن 4 در دسترس قرار دارد. سایر نسخه‌های این بازی شامل نینتندو سوییچ، ایکس‌ باکس وان و ایکس ‌باکس سری ایکس و اس نیز در آینده ‌ای نزدیک عرضه خواهند شد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۵ رای
بازی Ready Or Not به صورت دسترسی زودهنگام منتشر خواهد شد
گلیچی در بازی Call of Duty Warzone باعث ناپدید شدن دیوار ها می‌شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست