اطلاعات جدیدی از بازی Dragon Age 4 منتشر شد

Dragon Age 4

 به خاطر  انتشار کتاب BioWare: Stories and Secrets from 25 Years of Game Development، به تازگی اطلاعات جدیدی از بازی نقش‌آفرینی مورد انتظار Dragon Age 4 منتشر شده است.

آقای تام فیلیپس (Tom Phillips)، سردبیر خبری وب‌سایت Eurogamer، به تازگی کتاب BioWare: Stories and Secrets from 25 Years of Game Development را تهیه کرده و برخی از جزئیات آن را به اشتراک گذاشته است. این طور که به نظر می‌رسد، بخش زیادی از داستان نسخه‌ی جدید Dragon Age قرار است در منطقه‌ی Tevinter روایت شود؛ یکی از مکان‌های دنیای Thedas که بازیکنان تاکنون به آن سفر نکرده‌اند.

“بالاخره کتاب بایوور را خریدم. آیا این اولین بار است که به «صورت رسمی» تایید شده است Dragon Age 4 در Tevinter جریان دارد؟ (می‌دانم که همه‌ی ما به نوعی این را حدس زده‌ بودیم)”

کتاب منتشر شده توسط بایوور (BioWare) شامل تصاویر هنری شهری درخشان بوده که از اطراف توسط آب احاطه شده است. به احتمال بسیار زیاد، این تصاویر در حال نشان دادن پایتخت کشور Antiva یعنی Antiva City هستند؛ منطقه‌ای که در سمت شرق Tevinter قرار دارد. همچنین در این بخش شاهد اطلاعاتی از Antivan Crow نیز هستیم: یک قاتل «که به خاطر مهارت بالا در کشتن» شناخته می‌شود. این شخص یک ماسک خاص را به صورت زده و از یک شمشیر درخشان و تعدادی کلاغ به عنوان همراهان خود استفاده می‌کند.

علاوه بر این، تصویری از یک Mourn Watch نیز دیده می‌شود؛ کسی که «در برابر تهدیدات مرموز و سری از سرزمین Thedas محافظت کرده» و در Necropolis گردش می‌کند. اگرچه اطلاعات بیش‌تری از این مکان منتشر نشده است، اما Necropolis‌ها در Nevarra استفاده می‌شوند؛ جایی که مردم مرده‌های خود را مومیایی می‌کنند. Nevarra در مرز جنوبی Tevinter واقع شده است. با ایران استریمر همراه باشید.

تصاویر دیگری به The Lords of Fortune می‌پردازند؛ یک گروه شکارچی‌های گنج که در Rivain و The Deep Roads – تونل‌های ساخته شده توسط Dwarf‌ها که سراسر Thedas را در بر می‌گیرند – تاسیس شده است و در مکان‌های مختلفی فعالیت دارد.

پروژه‌ی ساخت Dragon Age جدید هم‌اکنون توسط تهیه کننده‌ی اجرایی جدید بازی یعنی کریستین دیلی، توسعه دهنده‌ی سابق بلیزارد (Blizzard)، رهبری می‌شود. این طور که به نظر می‌رسد، این عنوان قرار است تا دوباره بر روی ارائه یک تجربه‌ی بزرگ نقش‌آفرینی تک‌نفره به همراه شخصیت‌های محبوب و آشنای سری تمرکز کند. تاکنون تعدادی تصاویر هنری از بازی منتشر شده‌اند که با بازگشت شخصیت‌هایی مانند Dorian ،Isabella و Solas اشاره می‌کند.

اگرچه بایوور تاریخ انتشار Dragon Age 4 را مشخص نکرده است، اما ظاهراً الکترونیک آرتس (Electronic Arts) انتظار ندارد که بازی تا قبل از آوریل ۲۰۲۲ منتشر شود. برای با خبر شدن از جدیدترین خبرهای دنیای بازی و تکنولوژی ایران استریمر (iranstreamer) را دنبال کنید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۴ رای
تاریخ انتشار بازی Biomutant اعلام شد
دنباله‌ی بازی Ghost of Tsushima در حال توسعه است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست