قابلیت‌ های کنترلر دوال‌ سنس در بازی Horizon Forbidden West به خوبی نمایان خواهد شد

تاریخ انتشار

سبک

Action Role-playing

سازنده

Guerrilla Games

ناشر

Sony Interactive Entertainment

امتیاز ایران استریمر

مدیر استودیوی گوریلا گیمز در مصاحبه‌ اخیر خود اعلام کرد که قابلیت‌ های کنترلر دوال‌سنس در بازی Horizon Forbidden West به خوبی نمایان خواهد شد و حتی گیمر ها قادر خواهند بود تا خزیدن میان علف‌ زار ها را در زمان مخفی‌ کاری حس کنند.

البته، هرمن هالست (Hermen Hulst) به عنوان مدیر استودیو های پلی‌ استیشن در کنار صحبت‌‌ های انجی اسمتس (Angie Smets) در مورد بازی Horizon Forbidden West، اخبار جالبی را پیرامون عناوین آینده‌ پلی‌ استیشن 5 منتشر نمود. در واقع، وی به این نکته اشاره کرد که هم‌اکنون بیش از 25 بازی برای این کنسول در حال توسعه است که نیمی از آن‌ ها را آی‌پی‌ های جدید تشکیل می‌دهد. البته، تاکنون اخباری در مورد نام این عناوین و حتی بازه‌ زمانی انتشار آن‌ ها مشخص نشده است و احتمال می‌رود که این 25 بازی در طول چندین سال آینده و به مرور زمان منتشر شوند.با ایران استریمر(iranstreamer.com)همراه باشید.

اما وی که اخیراً موفق به تجربه‌ی چندین ساعت از این بازی جدید شده است، همواره در طول این مصاحبه از عنوان Horizon Forbidden West مدام تعریف و تمجید می‌کرد و حتی آن را حماسه‌ای برای عناوین اکشن جهان‌ آزاد در صنعت بازی‌ های ویدیویی در آینده نامید. اما از طرفی دیگر، مدیر استودیوی گوریلا گیمز یعنی آنجی اسمتس، به طور خلاصه در مورد ویژگی‌ های کنترلر دوال‌سنس در بازی مذکور صحبت کرد و اطلاعاتی جالبی را در اختیار طرفداران (حالا) این مجموعه قرار داد. وی چنین اظهار داشت که:

اگر بخواهید که یک ماموریت را به طور مخفی کاری انجام دهید و درون علف‌زارها کمین کنید، به خوبی علف‌ های بلند را توسط کنترلر خود حس خواهید کرد. همچنین، تاکنون تلاش‌ های زیادی از سوی ما برای پیاده‌ سازی و همگام سازی قابلیت ادپتیو تریگر با اسلحه‌ های مختلف در بازی صورت گرفته است که استفاده از آن‌ ها را منحصر به فردتر و لذت‌ بخش‌ تر خواهند کرد.

از طرفی دیگر، هالست روز گذشته و پس از هفت الی هشت ماه مجدداً به تجربه‌ بازی Horizon Forbidden West پرداخته و به‌نظر او همه چیز عالی است.

من دیروز و پس از هفت-هشت ماه مدتی را با بازی Horizon Forbidden West سپری کرد. راستش را بخواهید (احساسم به گونه‌ای بود که) گویا به من هدیه داده بودند.

البته، از هم‌اکنون نمی‌توان این صحبت‌ ها را نشان‌ دهنده‌ کیفیت نهایی بازی تلقی کرد، اما به خوبی می‌توان چنین برداشت کرد که روند ساخت بازی در شرایط مناسب و ایده‌آلی قرار دارد.

بازی Horizon Forbidden West، احتمالاً در اواخر سال جاری میلادی برای کنسول‌ های پلی‌ استیشن 4 و پلی‌ استیشن 5 عرضه خواهد شد. البته، اخیراً بنر های تبلیغاتی از این بازی فاش شده که به تاریخ 2021 برای انتشار آن اشاره دارند و بیش از پیش می‌توانیم نسبت به تاخیر نخوردن آن امیدوار باشیم.

قابلیت بازی میان پلتفرمی Destiny 2 به طور اتفاقی چند ماه زود‌تر فعال شده است
به‌ روزرسانی 1.003.006 بازی Returnal منتشر شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست