در پلی‌استیشن ۵ بازی Dying: 1983 با نرخ 60 فریم، وضوح 4K و قابلیت رهگیری پرتو اجرا خواهد شد

در حال مرگ: 1983

سازندگان بازی Dying: 1983 اعلام کردند که این بازی بر روی کنسول پلی‌استیشن ۵ همزمان از وضوح تصویر ۴K و قابلیت رهگیری پرتو با نرخ فریم ۶۰ بهره خواهد برد. برای مطلع شدن از جزئیات بیشتر با ایران استریمر(iranstreamer) همراه باشید.

سازندگان بازی Dying: 1983 در آخرین مصاحبه‌ی خود اعلام کردند که این بازی بر روی کنسول پلی‌استیشن ۵ همزمان از وضوح تصویر ۴K و قابلیت رهگیری پرتو با نرخ فریم ۶۰ بهره خواهد برد. همچنین، قابلیت اجرای بازی با نرخ ۱۲۰ فریم نیز در دستور کار تیم توسعه‌ی این بازی قرار دارد.

با ورود به کنسول‌های نسل نهم بازی راه برای دسترسی بازیکنان کنسول‌ها به نرخ فریم‌های بالاتر از ۳۰ هموار تر از سابق شده است و امیدواریم که این موضوع در نسل نهم نه به عنوان یک قابلیت، بلکه به عنوان یک اولویت در دستور استودیوها قرار بگیرد. به عنوان مثال، تیم توسعه‌ی بازی Dying: 1983، به تازگی اعلام کرد که علاقه‌مندان به این بازی و دارندگان کنسول پلی‌استیشن ۵ قادر خواهند بود تا آن را بدون قربانی کردن قابلیت‌هایی نظیر رهگیری پرتو و یا بدون کاستن از وضوح تصویر، با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا نموده و از تجربه‌اش لذت ببرند. با ایران استریمر(iranstreamer) همراه باشید.

آقای لو ژیانگیو (Luo Xiangyu)، مدیر عامل استودیوی نیکام (NEKCOM) و کارگردان بازی Dying: 1983، در مصاحبه‌ی اخیر خود گفت:

“اجرای بازی Dying: 1983 بر روی کنسول پلی‌استیشن ۵ از رهگیری پرتو، وضوح تصویر ۴K و نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه به صورت همزمان هدف گزاری ما است. همچنین حالت ۱۲۰ فریم بازی نیز تحت آزمایش است؛ هرچند نمی‌توان در مورد عملی شدن آن تضمین دهم. همان‌طور که اشاره کردم ما در تلاش هستیم تا حالت ۱۲۰ فریم را به بازی بیافزاییم، اما حتی بدون این حالت نیز بهره گیری از وضوح ۴K، رهگیری پرتو و نرخ ۶۰ فریم نیز بسیار عالی به نظر می‌رسد.”

بازی Dying: 1983، در تاریخی نامعلوم از سال جاری میلادی برای کنسول پلی‌استیشن ۵ عرضه خواهد شد. برای مطلع شدن از جدیدترین اخبار دنیای بازی و تکنولوژی بازی ایران استریمر(iranstreamer) را دنبال کنید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
بازی Ghost of Tsushima 2 در دست ساخت قرار دارد
هواداران خواستار اضافه شدن اد بون به Mortal Kombat 11 هستند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست