Dying Light 2 با اتفاقات نسخه‌ اول ارتباط دارد؛ انتشار جزئیاتی از داستان بازی

تاریخ انتشار

2019-01-01

سبک

Survival

سازنده

Techland

ناشر

Warner Bros, Techland

امتیاز ایران استریمر

مدتی قبل اطلاعات مختلفی و جدیدی از بازی Dying Light 2 به اشتراک گذاشته شد. استودیوی تک‌لند (Techland) اخیراً با انتشار دومین ویدیو از بخش پرسش و پاسخ، به برخی از سوالات طرفداران در خصوص بازی Dying Light 2 پاسخ داده است.با ایران استریمر(iranstreamer.com)همراه باشید.

در این بخش، ابتدا طراح ارشد و دستیار تهیه‌ کننده‎‌ بازی Dying Light 2 در خصوص ارتباط این نسخه با نسخه‌ اول توضیحاتی را ارائه دادند. آقای تایمون اسمکتالا (Tymon Smektala) در پاسخ به این سوال که کدام پایان بسته‌ الحاقی The Following به عنوان گذشته‌ نسخه‌ دوم محسوب می‌شود، گفت:

هنوز برای گفتن خیلی چیز ها زود است، اما داستان Dying Light 2 با آنچه که در نسخه‌ اول رخ داده‌اند، ارتباط دارد. با تجربه‌ نسخه‌ دوم جواب این سوال بزرگ را پیدا خواهید کرد.

همچنین Julia Szynkaruk در این خصوص اظهار داشت:

داستان بازی Dying Light 2 چند سال پس از وقایع نسخه‌ اول جریان دارد. کایل کرین (Kyle Crane) به عنوان شخصیت اصلی، نقش مهمی را در نسخه‌ اول ایفا می‌کرد. بنابراین تاثیر کار های او در آنچه که در Dying Light 2 اتفاق می‌افتد، وجود خواهد داشت.

البته هیچ یک از شخصیت‌ های نسخه‌ی اول Dying Light در نسخه‌ی دوم حضور ندارند، با این حال ارجاعات و یادداشت‌ هایی وجود دارند. به عنوان مثال سازمان GRE که در نسخه‌ اول معرفی شد، در Dying Light 2 به طور کامل حذف نشده‌ و اشاراتی به آن شده است.

خانم Julia Szynkaruk درباره‌ی این بخش گفت:

GRE یک سازمان بزرگ در بازی اول بود. در نسخه‌ دوم شما می‌توانید آثار و سرنخ‌ هایی از این سازمان را در نقشه پیدا کنید.

تایمون اسمکتالا نیز در این باره گفت:

بله GRE در Dying Light 2 حضور دارد و نقش مهمی را در ساختار دنیای بازی خواهد داشت. تعداد زیادی از آیتم‌ ها، کالکتیبل، یادداشت‌ ها و ارجاعات مختلف به GRE وجود دارد. این موارد را در مورد آنچه که برای GRE اتفاق افتاده و نحوه‌ اتصال و نقشی که این سازمان در میان اتفاقات نسخه‌ های اول و دوم دارد، مشاهده خواهید کرد. نکته‌ی دیگر این است که در بازی با موارد بسیار زیادی مربوط به GRE نیز روبه‌رو خواهید شد. در واقع فعالیت‎‌ های جهان باز نیز وجود دارد که در اطراف شما برای کشف و کاوش آزمایشگاه‌ های GRE قرار داده شده‌اند. بنابراین اگر به داستان GRE علاقه‌مند هستید، مکان‌ های زیادی برای دریافت اطلاعات وجود دارد.

در پایان آقای اسمکتالا توضیح داد که گیمر ها با انجام کار هایی می‌توانند روی ایدن (Aiden)، شخصیت اصلی Dying Light 2 تاثیر بگذارند.

در زمان شروع بازی، ایدن یک شخصیت مشخص است و او انگیزه‌ ها، روحیه و ویژگی‌ های خاص خود را دارد. او نسبت به کایل کرین مضطرب‌ تر است. همه این موارد بر نحوه‌ رفتار او در ابتدای بازی تأثیر می‌گذارد. همچنین ایدن شخصیتی است که در جستجوی هویت است و نیز به دنبال کشف یک راز از گذشته‌ خود است. با پیشرفت در بازی، شخصیت ایدن رشد می‌‎کند و شما با کار های مختلف روی شخصیت او تاثیر می‌گذارید. شما با تصمیمات خود قادر خواهید بود سرنوشت داستان بازی و ایدن را تعیین کنید. بسته به انتخاب‌ های بازی‌باز، ایدن می‌تواند به یک شخص خودخواه باشد یا به دیگران کمک کند و اهمیت دهد.

به طور کلی دو گروه اصلی (Faction) در بازی Dying Light 2 وجود دارند و گیمر ها می‌توانند به سمت هر یک از آن‌ ها بروند. اولین گروه Peacekeeper نام دارد و بیشتر مانند یک گروه نظامی به نظر می‌رسند. تمرکز این گروه روی مبارزات و از بین بردن تمام افراد آلوده است. گروه بعدی Survivor نام دارد و سعی آن‌ ها بر این است که خود را با اوضاع وفق دهند. در واقع آن‌ ها سعی بر تغییر محیط، کاشت مزارع و ساخت گروه های مردمی دارند. گروه‌ های کوچکی نیز وجود دارند که در ماموریت‌ های جانبی با آن‌ ها رو به‌ رو خواهید شد.

بازی Dying Light 2 در تاریخی نامشخص برای کنسول‌ های نسل هشتم، نسل نهم و رایانه‌ های شخصی منتشر خواهد شد.

به‌ روزرسانی Steel Reign بازی Fallout 76 منتشر شد
بسته الحاقی جدید بازی Minecraft این هفته منتشر می‌شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست