پیش پرده بازی Spider-Man: Miles Morales در رویداد معرفی PS5

Insomniac Games نمایشی طولانی از گیم پلی Spider-Man: Miles Morales را در ویترین Sony PS5 به نمایش گذاشت و اعلام کرد که برای PS4 نیز  این بازی عرضه خواهد شد.

در جریان نمایشگاه PlayStation 5 در سپتامبر 2020 ، Insomniac اولین تریلر گیم پلی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales را به نمایش گذاشت. این استودیو همچنین اعلام کرد که این بازی به PS4 و PS5 نیز خواهد آمد ، بنابراین طرفداران آماده برای ارتقا هنوز می توانند ماجراجویی جدید Miles را تجربه کنند. این نسخه در 12 نوامبر در ایالات متحده عرضه می شود ، درست در کنار تاریخ تازه اعلام شده برای PS5. مناطق دیگر مایلز مورالس را در 19 نوامبر دریافت می کنند.

نسخه ی نمایشی با مایلز با یکی از دوستانش در خیابان های زمستانی هارلم در حال قدم زدن بود و ما می فهمیم که مادرش در شرف شهردار شدن است. سپس تریلر به نبردی روی پل شهر نیویورک منتقل می شود. یک صحنه نبرد بعدی نشان می دهد که مایلز از حرکات آکروباتیک همراه با قدرت شوک منحصر به فرد خود استفاده می کند. سپس یک فیلم سینمایی نشان داد که پل در حال فرو ریختن است ، بنابراین مایلز برای نجات غیرنظامیان به دام افتاده وارد عمل شد.

همانطور که در تریلر دیده می شود ، مرد عنکبوتی Marvel’s: Miles Morales شاهد است که مایلز تیتراژ برای اولین بار امضای خود را با لباس سیاه و قرمز مرد عنکبوتی به تن می کند. با غیبت محسوس پیتر پارکر ، مایلز مجبور است شل و ول را به عنوان وب هد ساکن نیویورک انتخاب کند. اگرچه او سالها تجربه پیتر را ندارد ، اما مایلز دارای بسیاری از ابزارهای تیرانداز وب و توانایی های جنگی است. اگرچه وقتی صحبت از وب اسلینگ می شود کمی سبزتر به نظر می رسد.

همانطور که در تریلر دیده می شود ، مرد عنکبوتی Marvel’s: Miles Morales شاهد است که مایلز تیتراژ برای اولین بار امضای خود را با لباس سیاه و قرمز مرد عنکبوتی به تن می کند. با غیبت محسوس پیتر پارکر ، مایلز مجبور است سکونت در نیویورک را انتخاب کند. اگرچه او سالها تجربه پیتر را ندارد ، اما مایلز دارای بسیاری از ابزارهای تیرانداز وب و توانایی های جنگی است. اگرچه وقتی صحبت از وب اسلینگ می شود کمی سبزتر به نظر می رسد.

از آنجا که توسط گونه های مختلف عنکبوت گزیده شد ، مایلز همچنین از قدرت عنکبوت کاملاً جدیدی استفاده می کند که پیتر به آنها دسترسی ندارد ، مانند سم زدایی و استتار. مدیر خلاق Brain Horton گفت که ، اگرچه Miles Morales در مقایسه با Marvel’s Spider-Man 2018 تجربه کلی کوتاه تری خواهد داشت ، اما این بازی یک داستان کامل متناسب با سن  Miles کاراکتر نقش اول بازی خواهد بود که داستان اصلی او را به طور کامل پوشش می دهد.

هورتون همچنین در حین ارائه فاش کرد که Tinkerer تهدیدی اساسی در این بازی است ، همراه با یک ارتش جنایی با تکنولوژی پیشرفته. این شخصیت قبلاً در Spider-Man: Homecoming به عنوان یک شرور کوچک ظاهر شده است و اولین بار در کمیک ها در سال 1963 ظاهر شد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
معرفی بازی God of war جدید در رویداد معرفی PS5
رونمایی از تریلر Harry Potter: Hogwarts Legacy در رویداد PS5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست