احتمالاً بازی Elite Dangerous: Odyssey در آوریل ۲۰۲۱ منتشر می‌شود

تاریخ انتشار الیزه-خطرناک-ادیسه

طبق اطلاعات منتشر شده در صفحه‌ی پیش‌خرید عنوان Elite Dangerous: Odyssey در فروشگاه استیم(steam)، به نظر می‌رسد این بازی در ماه آوریل ۲۰۲۱ میلادی منتشر خواهد شد. با ایران استریمر(iranstreamer) همراه باشید.

بر اساس جزئیات ارائه شده در صفحه‌ی استیم(steam) بازی Elite Dangerous: Odyssey، احتمالاً عنوان جدید استودیوی فرانتیر دولوپمنتس (Frontier Developments) در تاریخ ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ (۲۱ آوریل ۲۰۲۱) عرضه خواهد شد. پیش‌تر نیز اعلام شده بود که این بازی در اوایل سال ۲۰۲۱ منتشر می‌شود؛ بنابراین احتمال نادرست بودن تاریخ انتشار فاش شده پایین به نظر می‌رسد.

بازی Elite Dangerous: Odyssey برای بازیکنان این امکان را فراهم می‌سازد تا در سیارات بسیار زیادی که به فناوری‌های جدیدی مجهز هستند، سفر کرده و با آزادی کامل در آن محیط‌ها اکتشاف کنند. وجود محیط‌های گوناگون، اهداف و NPCها انواع گوناگونی از ماموریت‌ها و محتوای مختلف را برای بازیکنان فراهم می‌کنند. شما می‌توانید مبارزات را از دید اول شخص تجربه کنید. همچنین گیمرها می‌توانند شخصیت خود را به مجموعه‌ای از سلاح‌ها و تجهیزات مختلف مجهز کنند و با هم‌تیمی‌های خود همراه شوند. با ایران استریمر همراه باشید.

همچنین گفتنی است بازی Elite Dangerous: Odyssey در سال ۲۰۲۱ بر روی کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای
اولین تیزر از گیم‌پلی بازی S.T.A.L.K.E.R. 2 منتشر شد
بازی Torchlight 2 به صورت رایگان در دسترس کاربران فروشگاه اپیک قرار گرفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست