با استفاده از این ماد Cyberpunk 2077 را با واقعیت مجازی تجربه کنید

یک توسعه دهنده خلاق مادی را برای عنوان Cyberpunk 2077 طراحی کرده‌است که امکان تجربه این بازی را با دستگاه‌های واقعیت مجازی به مخاطب ارائه می‌دهد.

بالاخره بعد از هشت سال انتظار بازی Cyberpunk 2077 منتشرشد، اما وجود مشکلات گرافیکی زیاد و موارد دیگر بسیاری از طرفداران را نا امید کرد تا جایی که اعلام شد در مدت زمان اندک سپری شده از عرضه این عنوان، بازی ۷۹ درصد از بازی‌بازان خود را از دست داده است.

از زمان عرضه Cyberpunk 2077، مادهای بسیاری توسط طرفداران این بازی ساخته شده که لذت تجربه این عنوان را برای‌بازان دو چندان می‌کند؛ با اینکه بسیاری از این مادهای پر زرق و برق تنها جنبه سرگرمی دارند و در طولانی مدت از آن‌ها استقبال نمی‌شود اما هستند مادهایی که برعکس سایر مادها تجربه فوق العاده‌ای از گشت و گذار در خیابان‌های نایت سیتی را به مخاطب ارائه ‌می‌دهند.

کاربر ردیتی با نام Nexen4 یکی از این افراد است که با مادی که برای این بازی طراحی کرده است قابلیت تجربه بازی با دستگاه واقعیت مجازی را به بازی اضافه می‌کند. دنبال کنندگان اخبار این بازی به خاطر دارند که سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) در نظر داشت این قابلیت را به صورت پایه برای بازی عرضه کند و حتی یک کیت کامل توسعه واقعیت مجازی نیز برای آن تهیه شد اما در ادامه از این تصمیم منصرف شد.

تبدیل تصاویر بازی به واقعیت مجازی تنها بخشی از ماجراست، Nexen4 در ادامه با مشورت کاربران دیگر ردیت یک دستگاه حرکتی با نام اختصاصی «VR chair» طراحی می‌کند که با وجود نداشتن تکیه‌گاه به نظر می‌رسد خود Nexen4 از استفاده آن لذت می‌برد، با این‌حال به‌ نظر می‌رسد دستگاه باعث بعضی مشکلات عصبی می‌شود که به گفته Nexen4 در حال رفع شدن می‌باشند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۴ رای
احتمالاً بازی Desperados 3 برای نینتندو سوییچ منتشر نمی‌شود
Grand Theft Auto V سومین بازی پرفروش انگلستان در سال ۲۰۲۰ شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست