معرفی بازی God of war جدید در رویداد معرفی PS5

در نمایشگاه Sony PlayStation 5 ، این شرکت اولین نگاه اجمالی ما در عاقبت God of War 2018 را نشان داد. ما تقریباً هیچ مشکلی با جزئیات نداشتیم و بازی را اصلاً عملی نمی دیدیم ، اما یک خبر اصلی داشتیم: “راگناروک می آید.” ما همچنین می دانیم که بازی در سال 2021 در حال آمدن است. یک عنوان رسمی نیز تأیید نشده است ، گرچه طرفداران فعلاً آن را God of War 2: Ragnarok خوانده اند. یک پست وبلاگ PlayStation فقط از آن به عنوان “عنوان New God of War” یاد می کند.

کوری بارلوگ ، کارگردان God of War ، اوایل روز با تغییر آواتار توییتر خود به اعلامیه احتمالی اشاره کرد ، اما در آن زمان مشخص نبود که آیا سرنخ های خود را رها می کند یا فقط طرفداران را تحریک می کند. بازی قبلی God of War قهرمان شخصیت Kratos را از پانتئون یونان خارج کرده و به اسطوره های نورس وارد کرد و در ادامه را در دنباله ای پس از تیتراژ باز گذاشت.

در این ویدئو ، یک آرم امگای خدای جنگ یخی را می بینیم که با رونزهای نورس تزئین شده است ، در حالی که کراتوس روی تصویر می گوید: “زمان نزدیک می شود. شما باید خود را آماده کنید.”

عنوان “Ragnarok در حال آمدن است” آنچه را که در پایان God of War در سال 2018 مشاهده کردیم ، بازی می کند ، که نشان می دهد سفری که توسط Kratos و Atreus (همچنین به عنوان پسر شناخته شده است) می تواند اولین قدم در داستان نورس پایان باشد. از جهان. به نظر می رسد که همه چیز برای خدای جنگ سابق در حال اوج گرفتن است ، و یکی تعجب می کند که چطور همه چیزهایی که در مورد آترئوس ، مادرش و بقیه خدایان در بازی اول آموختیم ، رابطه پدر و پسر را در بازی بعدی تغییر می دهد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
تمام اطلاعاتی که بهتر است قبل از خرید PS5 بدانید 
پیش پرده بازی Spider-Man: Miles Morales در رویداد معرفی PS5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست