هواداران خواستار اضافه شدن اد بون به Mortal Kombat 11 هستند

به تازگی اقای اد بون (Ed Boon) کارگردان Mortal Kombat 11 و همچنین خالق این سری اعلام کرد که هرگز خود را به عنوان یک شخصیت قابل بازی، به این سری اضافه نخواهد کرد.

از زمان عرضه Mortal Kombat 11 همواره طرفداران این بازی خواهان اضافه شدن شخصیت‌های قدیمی این سری هستند، اتفاقی که در ادامه افتاد و شخصیت‌های محبوب این سری همچون Mileena ،Nightwolf ،Shang Tsung و Sindel به این سری بازگشتند؛ اما هنوز که هنوز است عطش طرفداران برای اضافه شدن شخصیت های قدیمی این عنوان همچون Reptile ،Ermac ،Smoke و بسیاری از شخصیت‌های دیگر برطرف نشده و هواداران در فضای مجازی خواستار بازگشت انها هستند و کار به جایی می‌رسد که هواداران تمایل به اضافه شدن خود اد بون را نیز به بازی دارند.

اقای اد بون نیز اب پاکی رو روی دست هواداران ریخت و اعلام کرد:

این عجیب‌ترین درخواستی بود که تا به حال شنیده بودم، چرا واقعا یک نفر باید بخواهد من به عنوان یک شخصیت به بازی اضافه شوم؟ به هرحال گمان نکنم این اتفاق هرگز بیوفتد. هیچ علاقه‌ای به تماشای اینکه مردم با روش های مختلف سر من را از تنم جدا می‌کنند، ندارم

با این‌حال طی مصاحبه‌ای از اقای بون درخواست شد که باتوجه به نزدیکی سالگرد سی سالگی بازی نظر خود را در این خصوص تغییر دهد که آقای بون اعلام کرد انتظار همچین اتفاقی را نداشته باشید؛ مسلماً منطقی است که اقای بون به عنوان خالق بازی نخواهد فینیشیر شدن خود توسط شخصیت های بازی را تماشا کند.

بازی Mortal Kombat 11 در حال حاضر بر روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای
در پلی‌استیشن ۵ بازی Dying: 1983 با نرخ 60 فریم، وضوح 4K و قابلیت رهگیری پرتو اجرا خواهد شد
ماد جدید بازی GTA V در دسترس قرار گرفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست