پوسته‌ شخصیت Flash برای بازی Fortnite معرفی شد

شرکت اپیک گیمز (Epic Games) به صورت رسمی پوسته‌ی شخصیت The Flash را برای بازی Fortnite معرفی کرد.

همانطور که انتظار می‌رفت ، به دنبال درز اطلاعات اخیر اپیک گیمز، توسعه دهنده‌ی عنوان محبوب Fortnite، این شرکت به صورت رسمی یک پوسته‌ی جدید که بر اساس یکی از شخصیت‌های DC Comics طراحی شده، یعنی فلش (The Flash)، معرفی نمود. همانطور که قبلاً فاش شده بود، این مجموعه که شامل یک پوسته و برخی آیتم‌های جدید می‌شود در اختیار افرادی قرار خواهد گرفت که در مسابقات جام فلش (The Flash Cup) که در تاریخ چهارشنبه، 22 بهمن 1399 (10 فوریه 2021) یعنی فردا شروع خواهد شد، برنده شوند. پس از آن، از روز شنبه، 25 بهمن (13 فوریه)، این مجموعه و همینطور برخی آیتم‌های جدید مرتبط با شخصیت Flash در فروشگاه آیتم‌های Fortnite در دسترس سایر گیمر ها قرار خواهد گرفت.با ایران استریمر(iranstreamer.com)همراه باشید.

در حالی که قبلاً حدس زده شده بود که که پوسته و آیتم‌های شخصیت The Flash به طور خاص براساس نمایش CW به همین نام باشد، اما به نظر می‌آید که اینگونه نیست و همینطور هیچ اشاره‌ی رسمی نشده است که این شخصیت بر اساس همان نمایش CW می‌باشد. این در حالی است که پوسته‌ی اخیر شخصیت Green Arrow با نمایش CW مرتبط به این شخصیت ارتباط مستقیمی داشت، اما به نظر می‌رسد که برای The Flash قرار نیست تا شاهد این حالت باشیم. این موضوع زمانی عجیب‌تر می‌شود که میبینیم با اینکه چیزی در زمینه‌ی ارتباط شخصیت The Flash در Fortnite با همین نمایش از CW تایید نشده است، اما پوسته‌ی این شخصیت به شدت شبیه به همان لباس شخصیت اصلی نمایش CW می‌باشد.

همانطور که در بالا ذکر شد، شنبه‌ی آینده پوسته‌ی شخصیت Flash و آیتم‌های مربوط به آن در فروشگاه آیتم Fortnite در دسترس قرار خواهد گرفت. گیمر ها می توانند در رویداد The Flash Cup فردا شرکت کنند تا این مجموعه را به صورت کاملا رایگان کسب کنند. عنوان Fortnite پس از رویداد زنده و جهانی Galactus در پایان فصل گذشته، هم اکنون در میانه‌ی چپتر 2 – فصل 5 قرار دارد. همچنین این بازی در حال حاضر بر روی اکثر پلتفرم‌ها موجود است، اما نسخه‌ی iOS آن پس از آن که اپیک گیمز به دلیل زنجیره‌ای از اتفاقات باعث حذف آن از اپ استور (App Store) شد، فعلا در دسترس قرار ندارد که البته هنوز تصمیم نهایی معلوم نیست و مشخص نیست که بالاخره این بازی از iOS برای همیشه حذف خواهد شد یا خیر. با این حال بازی Fortnite هم اکنون بر روی سایر پلتفرم‌ها در دسترس بازی‌بازان قرار دارد و محبوبیت آن نیز به صورت روزافزون در حال افزایش است.

در ادامه می‌توانید جزئیات مرتبط با این پوسته که مستقیماً از سمت اپیک گیمز منتشر شده است را مشاهده کنید:

  •  The Flash Outfit : با بری آلن همراه شوید و نبرد کنید.
  •  Speed ​​Force Slashers Pickaxe : دو برابر کردن توان و قدرت و تعداد صاعقه های Pickaxe
  •  Speed ​​Force Back Bling : نشان برقی Flash را به دست آورید.
  • Quick Bite Emote : یک میان وعده‌ی سبک و سریع بگیرید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۸ رای
بازی The Division 2 محتوای جدید دریافت خواهد کرد
Crash Bandicoot 4 It’s About Time برای پلتفرم‌ های دیگر نیز عرضه می‌شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست