دنباله‌ی بازی Ghost of Tsushima در حال توسعه است

شبح تسوشیما

کارگردان سینمایی بازی Ghost of Tsushima و مدیر نوآوری استودیوی ساکرپانچ (Sucker Punch)، به صورت رسمی خبر ساخت دنباله‌ی آن برای کنسول پلی‌استیشن را در حساب کاربری لینکدین خود تایید کرد. برای باخبر شدن از جزئیات بیشتر با ایران استریمر (iranstreamer) همراه باشید.

گفتنی است که اخبار پیرامون ساخت دنباله‌ی این بازی مدتی پیش و به واسطه‌ی آگهی استخدام جدید استودیوی ساکرپانچ (Sucker Punch) تا حدود زیادی مهر تایید به خود دیده بودند، اما اخیراً متن بیوگرافی مدیر نوآوی این استودیو با درج مواردی در پروفایل لینکدین خود، به نوعی خیال طرفداران بی‌شمار آن را راحت کرد و به زودی شاهد تبدیل شدن عنوان Ghost of Tsushima به یک مجموعه خواهیم بود. با ایران استریمر همراه باشید.

بدین ترتیب و طبق ادعای دیو مالوی (Dave Malloy)، بازی Ghost of Tsushima 2 هم‌اکنون برای کنسول نسل نهمی و احتمالاً نسل هشتمی شرکت سونی یعنی پلی‌استیشن ۵ و پلی‌استیشن ۴ تحت توسعه قرار دارد. همچنین، در ادامه می‌توانید متن کامل درج شده‌ در پروفایل او در حساب کاربری لینکدین ساکرپانچ (Sucker Punch) را مطالعه کنید:

“آقای دیو مالوی پیش از ورود به استودیوی ساکرپانچ (Sucker Punch)، در تعداد زیادی از جشنواره‌ها از جمله Emmy® نامزد دریافت جوایز بوده و در برخی از آن‌ها نیز موفق شده است. هم‌اکنون نیز مدیریت نوآوری و کارگردانی سینمایی بازی‌های ساکرپانچ را برعهده دارد که شامل کات‌سین‌ها، ضبط حرکات، فیلمبرداری، موسیقی، بخش هنری و … می‌شود. همچنین، مسئولیت تیزرهای تبلیغاتی استودیوی ساکرپانچ (Sucker Punch) نیز برعهده‌ی او بوده و وی توانسته تا به خوبی هنر، خلاقیت و حس همکاری تیمی خود را اثبات کند. هم اکنون نیز وی در حال توسعه‌ی بازی Ghost of Tsushima بر روی کنسول پلی‌استیشن است.”

احتمالاً عناوینی سرونوشتی مشابه با عناوین Horzion و Marvel’s Spider-Man برای God of War: Ragnarok و Ghost of Tsushima 2 رقم بخورد و دارندگان کنسول‌های نسل هشتمی نیز بتوانند از تجربه‌ی آن‌ها لذت ببرند. برای مطلع شدن از جدیدترین خبرهای دنیای بازی و تکنولوژی ایران استریمر(iranstreamer) را دنبال کنید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۷ رای
اطلاعات جدیدی از بازی Dragon Age 4 منتشر شد
فروش بازی Hyrule Warriors: Age of Calamity از ۳٫۵ میلیون نسخه عبور کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست