گلیچی در بازی GTA Online باعث پرت شدن گیمر ها از آپارتمان‌ ها می‌ شود

تاریخ انتشار:                                                                              –

سبک:                                                                                       –

سازنده:                                                                                     –

ناشر:                                                                                        –

امتیاز ایران استریمر:                                                                    –

gtaonline (iranstreamer.com)

امروز گلیچ عجیبی توسط چند گیمر در بازی GTA Online پیدا شد. این گلیچ باعث می‌شود که افراد از داخل آپارتمان‌ های خود به بیرون پرتاب شوند. همچنین ویدئویی هم در این خصوص منتشر شده است که می‌تواند برای هواداران جالب توجه باشد.با ایران استریمر(iranstreamer.com) همراه باشید.

این گلیچ تا به حال توسط چند تا از گیمر های GTA Online به ثبت رسیده است. افراد از تیم سازنده تقاضای رفع این مشکل به همراه برخی دیگر از ایرادات را دارند و باید دید که این اتفاق دقیقا در چه زمانی رخ خواهد داد. می‌دانیم که شرکت سازنده تا کنون به برطرف‌ سازی مشکلات زیادی در این بازی پرداخته است و حال منتظر واکنش اعضای آن هستیم.

برخی از گیمر ها پس از این که در این بازی از خواب بیدار می‌شوند، تمایل دارند تا به بیرون بروند؛ غافل از این که این گلیچ کار خود را می‌کند و آن‌ ها ناگهان به پایین پرتاب می‌شوند. عده‌ای از گیمر ها می‌گویند که این مشکل باعث گیر افتادن آن‌ ها می‌شود و اصلا نمی‌توانند از خانه‌ خود به بیرون بروند.

شرکت راکستار (Rockstar) همچنان به اضافه کردن محتویات به بازی GTA Online می‌پردازد. چند روز قبل هم مسابقات جذابی به این اثر اضافه شد که گیمر ها می‌توانند در آن‌ ها حضور پیدا کرده و به مقام قهرمانی برسند. چند آیتم جدید نیز در بازی مشاهده می‌شود و علاوه‌ بر آن، افراد قادر هستند تا از اماکن جدیدی سرقت کنند. با وجود این ماموریت‌ ها، مطمئنا این بازی هنوز هم جذابیت خاص خود را حفظ کرده است.

بازی GTA Online در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌ های شخصی و کنسول‌ های پلی‌ استیشن 4 و ایکس‌ باکس وان در دسترس قرار دارد. نسخه‌ های نسل نهمی این بازی شامل پلی‌ استیشن 5 و ایکس‌ باکس سری ایکس نیز در دست توسعه قرار دارد و در آینده‌ای نزدیک به دست طرفداران خواهد رسید.

gtaonline (iranstreamer.com)
gtaonline (iranstreamer.com)

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱۱ رای
تصاویر جدید از بازی Sherlock Holmes Chapter One منتشر شد
به زودی یک به‌ روزرسانی بزرگ برای بازی Biomutant منتشر می‌شود
, ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست