God of War Ragnarok مورد انتظارترین بازی استودیو های جهانی سونی است

هرمن هالست (Herman Hulst)، رئیس استودیوهای جهانی شرکت سونی، بازی God of War Ragnarok را مورد انتظارترین عنوان خود می‌داند.

همان‌طور که اطلاع دارید، God of War Ragnarok در سپتامبر 2020 میلادی با نمایش یک تیزر معرفی شد. این بازی قرار است در سال جاری میلادی منتشر شود. با این حال تاکنون اطلاعات زیادی از این پروژه منتشر نشده است.

آقای هالست در پستی در PlayStation Blog، به مورد انتظارترین و هیجان‌انگیزترین عناوین آینده‌ی پلی‌استیشن اشاره کرد. هرمن هالست توضیح داد که God of War Ragnarok مورد انتظارترین بازی وی است.با ایران استریمر(iranstreamer.com)همراه باشید.

بازی God of War 2018 تجربه‌‌ای بسیار عالی و ویژه‌ برای من بود. این مجموعه همواره دارای مبارزات زیبا و هیجان‌انگیز بوده است؛ اما عمق احساسی که استودیوی سانتا مونیکا (Santa Monica) در داستان کریتوس به عنوان پدر خلق کرد، بسیار به‌یادماندنی بود. این موضوع از آنجایی جالب است که پسرم در هنگام تجربه‌ی بازی، تنها کمی بزرگ‌تر آترئوس بوده است.

بنابراین دیدن و شنیدن واکنش‌های مردم نسبت به معرفی God of War Ragnarok در سپتامبر گذشته کردیم بسیار هیجان‌انگیز بود. بیش از این نمی‌توانم برای ساخته‌ی جدید سانتا مونیکا صبر کنم.

بازی God of War 2018 برخلاف عناوین پیشین این مجموعه که از اساطیر یونان الهام گرفته شده بودند، از اساطیر نورس الهام گرفت و دنباله‌ی آن نیز در چنین مضمونی دنبال خواهد شد. بازی God of War Ragnarok برای عرضه بر روی پلی‌استیشن 5 در نظر گرفته است. البته شایعاتی در خصوص عرضه‌ی این بازی برای پلی‌استیشن 4 نیز منتشر شده که هنوز به صورت رسمی تایید نشده‌اند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای
رویداد جدید بازی PUBG آیتم ‌های رایگانی را به گیمر ها می‌دهد
SEGA به دنبال جبران کاهش درآمد خود از طریق تمرکز روی بازی‌‌ ‌سازی است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست