ساخت واقعیت مجازی برای بازی های Assassin’s Creed و Splinter Cell

گفته می‌شود که عناوین جدید بازی های Assassin’s Creed و Splinter Cell امروز اعلام می‌شوند.

شرکت Ubisoft به صورت کاملاً رسمی اعلام کرد که در حال کار و توسعه نسخه های جدید بازی های Assassin’s creed و Spelinter Cell در محیط واقعیت مجازی می‌باشد.

هر دو بازی های Assassin’s Creed  و Spelinter Cell با موفقیت توسط استودیو Red Storm که متعلق به ubisoft می‌باشد توسعه یافته اند، که می‌توان از معروف ترین پروژه‌ی اخیری واقعیت مجازی(VR) که توسط این استودیو انجام گرفته شده است به بازی Star Trek اشاره کرد که شامل بخش های Bridge Crew و Werewolves Within است.

پروژه های جدیدی پس از معرفی Oculus Quest 2 در facebook connect استارت زده شدند. متاسفانه هیچگونه اطلاعاتی در خصوص اینکه بازی های Assassin’s Creed و Splinter Cell چگونه خواهند بود در دسترس شبکه های خبری قرار گرفته نشده است ولی بیشتر به نظر می‌رسد که تصاویر مربوط به تیزر آنها بیش از هر چیز خاصی در بازی، یک اثر هنری باشد. در هر صورت جالب است که بدانید یک بازی Splinter Cell جدید در راه است که برای نصب آنها به یکی از سری کنسول های PS5 و XBox  Xseries نیاز داریم.

گفته می‌شود که Ubisoft قرار است در رای گیری که امروز در Facebook Connect اتفاق افتاد، ورودی های خود جدید خود یعنی بازی های Assassin’s Creed و Spelinter Cell را اعلام کند که هر دوی آنها مبتنی بر واقعیت مجازی(VR) هستند.

این گزارش تصدیقی بر روی شایعاتی که درسال تابستان 2019 مبنی بر نسخه جدید بازی Assassin’s Creed و Spelinter Cell برای Oculus Quest می‌باشد.

در حالی که هیچ خبر رسمی در خصوص هیچ یک از بازی های گفتته شده منتشر نشده است در مقاله های Vandal نقل قول هایی از توسعه دهندگان استودیو Red Storm  به گوش می‌رسد که استودیوی Ubisoft گفته است پیشرفت های سخت افزاری Oculus به ما این اجازه را می‌دهد که جهان های بازی های Assassin’s Creed  و Spelinter Cell را به این جهان بیاوریم و روشی جدیدی برای بازی به طرفداران این بازی ها ارائه بدهیم به صورتی که در درون دنیای این بازی ها بتوانند زندگی کنند.

و خبر خوب برای گیمرها این است که به زودی می‌توانیم در لیست بهترین بازی های جدید  بازی های واقعیت مجازی(VR) جدید را نیز مشاهده کنیم.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
معرفی بازی Ghostrunner
تمام اطلاعاتی که بهتر است قبل از خرید PS5 بدانید 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست