بازی Hollow Knight: Silksong در مراحل پایانی توسعه قرار دارد

شوالیه توخالی

 بسیاری گیمرها منتظر عرضه‌ی بازی Hollow Knight: Silksong هستند. طبق اطلاعاتی که اخیراً منتشر شده، به نظر می‌رسد این بازی در مراحل پایانی توسعه قرار دارد. برای مطلع شدن از جزئیات بیتشر با ایران استریمر(iranstreamer) همراه باشید.

مدتی قبل مجله‌ی Edge اطلاعات مختلفی را از بازی Hollow Knight: Silksong منتشر کرد. اما به تازگی آقای متیو گریفین (Matthew Griffin)، مدیر بازاریابی عنوان Hollow Knight از استودیوی تیم چری (Team Cherry) اعلام کرد که محتوای بازی Hollow Knight: Silksong در حال حاضر کامل شده است و این اثر هم‌اکنون در مرحله‌ی تست نهایی قرار دارد. وی جزئیاتی از تاریخ انتشار بازی را ارائه نداد و خاطرنشان کرد زمانی که تیم توسعه‌دهنده از کامل شدن همه‌ی بخش‌ها مطمئن شود، تاریخ عرضه را اعلام خواهد کرد.

بازی Hollow Knight به دلیل ترکیب سبک‌های مترویدوانیا و سولزلایک بسیار مورد توجه قرار گرفته و همچنین تلاش تیم توسعه‌دهنده برای خلق یک اتمسفر خارق‌العاده تحسین‌ برانگیز است. به‌نظر می‌رسد بسیاری از این خصوصیات جالب در نسخه‌ی Silksong نیز وجود خواهند داشت. این بازی اکشن ماجراجویی مترویدوانیایی در تاریخی نامشخص بر روی کنسول نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. برای مطلع شدن از جدیدترین اخبار دنیای بازی و تکنولوژی بازی ایران استریمر(iranstreamer) را دنبال کنید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
CD PROJECT RED نسبت به شایعات اخیر واکنش نشان داد
اطلاعاتی جدید در مورد تنظیمات گرافیکی در بازی The Medium منتشر شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست