به‌زودی اطلاعات مفصلی از بازی Hollow Knight: Silksong منتشر خواهد شد

جزئیات بازی توخالی-شوالیه-ابریشم-به زودی

اولین بار در جریان رویداد نینتندو در سال ۲۰۱۹ بود که از بازی Hollow Knight: Silksong رونمایی شد. با ایران استریمر(iranstreamer) همراه باشید.

بازی Hollow Knight: Silksong دنباله‌ای بر نسخه‌ی سال ۲۰۱۷ به حساب می‌آید که به یکی از موفق‌ترین بازی‌های اکشنِ ماجراجویی در سبک مترویدوانیا تبدیل شد. استودیوی تیم چری (Team Cherry) مدت زمانی است که به سکوت درباره‌ی این دنباله پرداخته است اما در آینده‌ای نزدیک این سکوت با انتشار اطلاعات مفصلی از این بازی شکسته خواهد شد. با ایران استریمر(iranstreamer) همراه باشید.

خانم جن سیمپکینس (Jen Simpkins)، یکی از ویراستاران مجله‌ی Edge با انتشار پستی در حساب کاربری خود در توییتر(Twitter)، اعلام کرد که جدیدترین نسخه‌ از این مجله به بازی Hollow Knight: Silksong خواهد پرداخت:

“سورپرایز! برای من هم شگفت‌انگیز بود! یک هفته‌ی شلوغ در پیش داریم. طبیعتا من [در این مواقع] عصبانی هستم. اما ویلیام (Williamو اَری (Ari) از اعضای تیم چری شگفت‌انگیز بودند و آخرین نسخه از Edge را به نسخه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کردند. اَری دو طرح روی جلد فوق‌العاده طراحی کرد؛ صبر کنید تا طرح مخصوص مشترکین مجله را ببینید!”

بازی Hollow Knight: Silksong شما را در نقش Hornet، شاهدخت سرزمین Hallownest قرار می‌دهد. این شخصیت توسط افرادی ناشناس دستگیرشده و به سرزمینی دوردست، به قلمروی ناشناخته‌ی Pharloom برده شده است. یک بیماری مرگ‌آور این سرزمین را تهدید می‌کند و در عین حال، Hornet به تنهایی ماجراجویی خود را در Pharloom آغاز می‌کند تا بفهمد که چرا به اینجا فرستاده شده است؟ او در طی این سفر با دشمنان می‌جنگد، معماهای باستانی را حل می‌کند و متحدانی را پیرامون خود جمع می‌کند.

بازی Hollow Knight: Silksong در حال حاضر فرآیند توسعه‌ی خود را برای عرضه برروی نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی طی می‌کند.برای مطلع شدن از خبرهای بیشتر ایران استریمر(iranstreamer) همراه باشید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای
بازی Among Us پرمخاطب ‌ترین بازی سال ۲۰۲۰ گوگل شد
به‌روزرسان جدید بازی Xuan-Yuan Sword VII درجه‌ی سختی تازه‌ای را به بازی اضافه می‌کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست