اطلاعاتی از نسخه‌ نسل نهمی بازی GTA Online لو رفت

در سال گذشته شرکت راکستار گیمز (Rockstar Games) به صورت رسمی از نسخه‌ی نسل نهمی دو عنوان GTA 5 و GTA Online برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری اس و سری ایکس رونمایی کرد.

طبق توضیحاتی که شرکت راکستار گیمز پس از معرفی این نسخه به مخاطبان ارائه داد، مشخص شد که دو عنوان GTA 5 و GTA Online به صورت گسترده‌تر و بهبود یافته بر روی کنسول‌های نسل بعدی عرضه خواهند شد و روند بازسازی و توسعه‌ی این نسخه‌ی مخصوص آغاز شده است.

با این حال شرکت راکستار گیمز از زمان معرفی این عناوین نسل نهمی، به بیان اطلاعات بسیار اندکی پرداخته است و هنوز مشخص نیست برای بازی‌بازان چه محتوایی به صورت بازسازی شده و جدید تدارک خواهد دید. از همین رو علاقه‌مندان به مجموعه‌ی GTA 5 و بخش آنلاین آن تنها می‌توانند به شنیدن اطلاعات احتمالی که به صورت گزارش و شایعه هستند، دل‌خوش باشند.با ایران استریمر(iranstreamer.com) همراه باشید.

اخیرا کاربری که به کاوش در اطلاعات مربوط به پرونده‌های نسخه‌ی GTA Online و به‌روزرسان‌های مختلف آن شناخته می‌شود، اطلاعاتی را در مورد نسخه‌ی نسل بعدی این قسمت آنلاین را به اشتراک گذاشته است. به گفته‌ی این شخص، شرکت راکستار گیمز قابلیتی را در نسخه‌ی نسل نهمی GTA Online قرار داده است که بازی‌بازان می‌توانند با استفاده از آن تمامی پیشرفت‌ها و شخصیت‌ خود را با استفاده از یک فرآیند که شبیه مسافرت‌های درون بازی خواهد بود، به نسخه‌ی نسل نهمی انتقال دهند. هنوز در مورد چگونگی این اقدام اطلاعاتی منتشر نشده اما به نظر می‌رسد شرکت راکستار گیمز یک راه خلاقانه و جدید را برای قابلیت Cross-Save بخش GTA Online در نظر گرفته باشد. این قابلیت می‌تواند به بازی‌بازانی که تمایل ندارند از ابتدا به ساخت و پیشرفت یک شخصیت در GTA Online نسل نهمی بپردازند، کمک زیادی نماید.

با این حال باید در نظر داشت که اطلاعات فوق در حد شایعه بوده و باید منتظر اعلام رسمی شرکت راکستار گیمز در مورد نسخه‌های نسل نهمی دو عنوان GTA 5 و GTA Online باشیم.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۹ رای
ویدئویی از سیستم نمسیس بازی Middle Earth Shadow of Mordor منتشر شد
شایعه‌ای در مورد اینکه Battlelog در نسخه 6 Battlefield بازخواهد گشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست