اطلاعاتی از به ‌روزرسان 1.24 بازی Nioh 2 منتشر شد

به تازگی استودیوی تیم نینجا (Team Ninja) به‌روزرسان 1.24 بازی Nioh 2 را برای کاربران کنسول پلی‌استیشن 4 منتشر کرده است که علاوه بر بهبودهای بسیار و رفع برخی باگ‌ها، قابلیت پشتیبانی از Cross-Save را نیز به این عنوان خواهد افزود.

طبق اعلام استودیوی تیم نینجا، قابلیت Cross-Save که همراه با به‌روزرسان نسخه‌ی 1.24 برای کاربران کنسول پلی‌استیشن 4 منتشر می‌گردد، قادر خواهد بود پرونده‌های ذخیره شده در این کنسول را به نسخه‌ی پلی‌استیشن 5 و بالعکس انتقال دهد تا افرادی که قصد دارند بازی Nioh 2 را بر روی هر دو نسل تجربه‌ نمایند، نیازی به شروع مجدد این عنوان نداشته باشند.با ایران استریمر(iranstreamer.com)همراه باشید.

علاوه بر قابلیت Cross-Save، گیمر ها باید توجه داشته باشند که برای دسترسی به فایل‌های ذخیره‌ی خود باید بر روی هر دو کنسول پلی‌استیشن 4 و پلی‌استیشن 5 از یک حساب پلی‌استیشن یکسان استفاده نمایند. همچنین استودیوی تیم نینجا اعلام کرد که برخی از تروفی‌های بازی Nioh 2 ممکن است در نسل نهم تغییر کرده باشند اما تروفی‌های یکسان به محض بارگذاری فایل‌های ذخیره، به دست خواهند آمد و گیمر ها نیازی به کسب مجدد آن‌ها نخواهند داشت.

علاوه بر موارد فوق، استودیوی تیم نینجا اعلام کرد که به‌روزرسان جدید بازی Nioh 2 به تغییر برخی تنظیمات خواهد پرداخت تا در بخش انتخاب Burst Attacks و تبدیل آن‌ها به Burst Counter سهولت ایجاد شود. همچنین بازی‌بازان توجه داشته باشند که تجهیزات انتخاب شده به عنوان پایه، پس از انجام Soul Matching نیز همچنان باقی خواهند ماند و بازی‌بازان نیازی به انتخاب مجدد آن‌ها نخواهند داشت. علاوه بر این در ماموریت‌های Picture Scroll و در صفحه‌ی آماده‌سازی Expedition، گزینه‌ی Destroy در بخش Selection Settings از منوی Choose Mission قابل انتخاب خواهد بود.

عنوان نسل نهمی Nioh 2: Complete Edition قرار است در تاریخ 17 بهمن ماه 1399 (5 فوریه 2021 میلادی) بر روی کنسول پلی‌استیشن 5 و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس علاقه‌مندان قرار گیرد. همچنین عنوان Nioh Collection که شامل دو بازی Nioh Remastered و Nioh 2 Complete Edition خواهد بود، در همین روز به صورت جهانی عرضه خواهد شد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
تاریخ انتشار نسخه‌ی نسل نهمی بازی Judgment مشخص شد
تاریخ انتشار بازی MLB The Show 21 مشخص شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست