Destiny 2: تریلر جدیدترین  Beyond Light دشمنان جدید Fallen و Vex را در اروپا نشان می دهد

تریلر جدیدی از Destiny 2: Beyond Light ما را به گشت و گذار در اروپا می رساند ، مقصد جدیدی که پاییز امسال می آید و  دشمن ها در آن مثل آب نبات به چشم میخورند.

جالب است که به نظر می رسد این تریلر با روایت Variks ، یک رهبر باستان Fallen که اولین بار در Destiny 1 در اطراف زندان بزرگان ظاهر شد ، باز می شود. به نظر می رسد ما علاوه بر Drifter ، Exo Stranger و Eris قدیمی نیز در اروپا با او برخورد خواهیم کرد.

محیط ها ستاره این تریلر هستند. سطح اروپا یک صفحه یخ بی‌پایان است ، اما قسمتهای داخلی آن مملو از کارخانه های رنگارنگ ، ماشین آلات عجیب و غریب و معماری با نام تجاری Darkness بیش از آنچه ما دیده ایم است. یک تم صنعتی در بسیاری از محیط ها وجود دارد ، اما رنگ اصلی تمیز و پس زمینه های سفید استریل بعضی از اتاق ها تقریباً من را به یاد Mirror’s Edge می اندازد.

این تریلر علاوه بر مکانهایی که در آنها کاوش خواهیم کرد ، برخی از دشمنانی را که با آنها خواهیم جنگید نیز به ما نشان می دهد. ما قبلاً می دانستیم که قبیله جدیدی از Fallen به رهبری ارامیس متخاصم در اروپا در انتظار ما است ، اما این اولین باری است که شاهد چند دشمن هستیم. فراتر از Stasis-Fallen ، که به نظر می‌رسد برخی از فن آوری های ترسناک را با خود به همراه آورده است ، یک واحد جدید Vex نیز وجود دارد که به نظر می‌رسد مانند یک هارپی با مرغ ربات عبور کرده است. هرچه که باشد ، دارای پاهای واقعی است و می‌تواند با بهترین آنها تکان بخورد. خوشبختانه ، ما ظاهراً یک مخزن فوق العاده گسترده جدید برای مقابله با آن پیدا کرده ایم.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
شکار خرس های افسانه ای در Red Dead Redemption 2 این هفته اضافه می‌شود
مایکروسافت Skyrim ، Fallout و Doom Dev Bethesda را خریداری می‌کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست