بازی Life is Strange True Colors بر روی رایانه‌ های شخصی از قفل Denuvo استفاده می‌کند

تاریخ انتشار:                                                              2021-09-10

سبک:                                                                        Adventure

سازنده:                                                                      Deck Nine

ناشر:                                                                       Square Enix

امتیاز ایران استریمر:                                                                 

اطلاعات جدید منتشر شده حاکی از آن است که بازی Life is Strange True Colors بر روی رایانه‌های شخصی از قفل امنیتی Denuvo استفاده خواهد کرد.

در اواخر هفته‌ی گذشته، شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) و استودیوی دک ناین (Deck Nine) از نسخه‌ی جدید مجموعه‌ی Life is Strange تحت عنوان Life is Strange True Colors رونمایی کردند. این بازی از یک داستان و روایت کاملاً جدید برخوردار است. شخصیت اصلی بازی الکس نام دارد و بازی‌بازان می‌توانند از قدرت‌های ویژه‌ی او استفاده کنند. به‌تازگی مشخص شده است که ای بازی از قفل Denuvo بر روی رایانه‌های شخصی استفاده می‌کند.با ایران استریمر(iranstreamer.com)همراه باشید.

Denuvo یک نرم‌افزار امنیتی برای جلوگیری از کرک شدن بازی‌ها است که توسعه‌دهندگان و ناشران برای استفاده از آن برای صرفه جویی در وقت و هزینه هزینه می‌کنند. این نرم‌افزار برای بازی های رایانه ای رایج است ، اما Denuvo خشم بسیاری را به دنبال دارد؛ زیرا مشخص شده است که این نرم‌افزار تأثیر منفی بر عملکرد بازی دارد. عملکرد  یک بازی برای بسیاری از گیمرهای رایانه‌های شخصی مهم است. بازی Life is Strange True Colors جدیدترین عنوانی است که از این قفل استفاده خواهد کرد.

در صفحه‌ی استیم بازی Life is Strange True Colors استفاده از قفل Denuvo برای این اثر تایید شده است. البته این خبر غافلگیرکننده‌ای محسوب نمی‌شود، زیرا بسیاری از بازی‌های شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) مانند Life is Strange 2، Shadow of the Tomb Raider و Just Cause 4 نیز از این قفل بر روی رایانه‌های شخصی استفاده می‌کردند.

بازی Life is Strange True Colors در تاریخ 19 شهریور 1400 (10 سپتامبر 2021) بر روی کنسول ‌های پلی ‌استیشن 4، پلی ‌استیشن 5، ایکس ‌باکس وان، ایکس ‌باکس سری ایکس، سری اس، سرویس گوگل استیدیا و پلتفرم رایانه ‌های شخصی منتشر خواهد شد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۴ رای
سیستم مورد نیاز بازی Yakuza 6 The Song of Life اعلام شد
تاریخ انتشار بازی Cozy Grove مشخص شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست