یک برند جدید برای تمام بازی‌های Star Wars به نام لوکاس‌فیلم گیمز

star-wars-jedi-افتاده-سفارش

شرکت لوکاس‌فیلم (Lucasfilm) به تازگی از یک برند جدید با نام لوکاس‌فیلم گیمز (Lucasfilm Games) رونمایی کرده که هدف آن، انتشار بازی‌های ویدئویی سری Star Wars است. برای مطلع شدن از جزئیات بیتشرا با ایران استریمر (iranstreamer) همراه باشید.

پس از این که لوکاس‌فیلم به هر ماه تمام متعلقات آن در سال ۲۰۱۳ به مالکیت شرکت دیزنی (Disney) درآمد، اکثر توسعه دهندگان تیم لوکاس‌آرتس (LucasArts) این استودیو را ترک کردند. شرکت دیزنی نیز به جای سرمایه گذاری بر روی استودیوی‌های جدید برای تولید بازی، تصمیم گرفت تا لایسنس اختصاصی ساخت عناوین Star Wars را به شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) بدهد؛ قراردادی که در سال ۲۰۲۳ به پایان خواهد رسید.

اگرچه برخی از طرفداران Star Wars امیدوار بودند که این خبر با معرفی یک بازی جدید همراه باشد، اما متاسفانه باید به اطلاعتان برسانیم که الکترونیک آرتس هنوز از بازی جدیدی رونمایی نکرده است. البته فراموش نکنید که بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga هنوز برای عرضه در سال جاری در نظر گرفته شده است. پس هواداران سری Star Wars می‌توانند امسال با تجربه‌ی این عنوان، تمام اتفاقات مهم فیلم‌های مجموعه را یک بار دیگر مرور کنند.

از طرف دیگر، موفقیت بزرگ Star Wars Jedi: Fallen Order ساخت دنباله‌ی آن را قطعی کرده و ظاهراً ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment) نیز در حال کار بر روی آن است. ممکن است امسال شاهد معرفی این عنوان خواهیم بود. البته الکترونیک آرتس در گذشته تایید کرده بود که Star Wars Jedi: Fallen Order شروع یک مجموعه‌ی جدید است. برای مطلع شدن از جدیدترین اخبار دنیای بازی و تکنولوژی ایران استریمر را دنبال کنید.

 

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای
تریلری جدیدی از بازی Super Mario 3D World + Bowser’s Fury منتشر شد
احتمالاً بازی Desperados 3 برای نینتندو سوییچ منتشر نمی‌شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست