بروز مشکلات زیاد پس از آپدیت بازی Call of Duty Warzone

به تازگی شرکت اکتیویژن (Activision) یک به‌روزرسان برای بازی آنلاین و بتل‌رویال Call of Duty Warzone منتشر کرده است که بنابر گزارش بازی‌بازان، برخی مشکلات گذشته به مانند عدم تاثیر شلیک گلوله بر سلامتی دشمنان مجددا به این عنوان بازگشته‌اند.

شرکت اکتیویژن در طی دو سال اخیر توجه ویژه‌ای به بخش بتل‌رویال Call of Duty Warzone داشته و سعی کرده با ارائه‌ی محتویات جدید در قالب فصل‌های گوناگون و به‌روزرسان‌هایی که به رفع مشکلات متعدد بازی می‌پردازند، تجربه‌ای ایده‌آل را برای مخاطبان فراهم آورد. با این که شرکت اکتیویژن در این امر بسیار موفق بوده و بازی Call of Duty Warzone توانسته است یکی از محبوب‌ترین عناوین آنلاین و بتل‌رویال باشد، اما در برخی موارد مشکلات متعددی برای بازی‌بازان به صورت باگ، گلیچ و نقص‌های فنی دیگر رخ می‌دهد. یکی از این موارد که به اعتراض بسیاری در چند هفته‌ی گذشته منجر شده بود، مشکل عدم تاثیر تیرهای شلیک شده بر سلامتی دشمنان به شمار می‌آید. مشکلی که با ارائه‌ی یک به‌روزرسان تا حدودی بر طرف شده بود اما به نظر می‌رسد آخرین به‌روزرسان بازی Call of Duty Warzone دوباره آن را بازگردانده است.با ایران استریمر(iranstreamer.com)همراه باشید.

همان‌طور که گفته شد، اخیرا یک به‌روزرسان برای هر دو عنوان Call of Duty Warzone و Call of Duty Black Ops Cold War منتشر گردید که علاوه بر حل مشکلات مختلف این دو نسخه، یک باگ نه چندان قدیمی را دوباره به بازی برمی‌گرداند. البته این فقط یکی از مشکلات به‌روزرسان اخیر است و نقص‌هایی به مانند کرش‌های متعدد و ناگهانی به همراه عدم توانایی تغییر اپراتور نیز توسط بازی‌بازان گزارش شده‌اند. بدون شک مشکل اصلی که با دریافت به‌روزرسان اخیر به بازی Call of Duty Warzone افزوده می‌شود، عدم تاثیر گلوله‌های شلیک شده بر سلامتی دشمنان است. این مشکل و باگ بزرگ از زمان عرضه‌ی این عنوان بتل‌رویال بسیاری از بازی‌بازان را آزار داده و به نظر می‌رسد شرکت اکتیویژن هنوز قادر به رفع کامل آن نبوده است.

آخرین به‌روزرسان عنوان Call of Duty Warzone محتویات و اصلاحات زیادی را برای بازی‌بازان به همراه دارد. افراد با دریافت این به‌روزرسان می‌توانند به محتویات جدیدی به مانند قابلیت تنظیم سیستم پاداش پیروزی در رقابت و جایزه‌ی کشتن دشمنان در حالت Kingslayer Mode دسترسی داشته باشند. همچنین این به‌روزرسان به متعادل‌سازی زمان تعویض خشاب اسلحه‌ها پرداخته و ویژگی‌های بصری و مدل “Heavy Handed” Sledgehammer را بهبود خواهد داد. این به‌روزرسان همچنین گلیچ‌ها و باگ‌های متعددی که مورد درخواست بازی‌بازان بودند را رفع نمود اما متاسفانه در کنار این مزایا، چندین باگ و گلیچ قدیمی و جدید را نیز به بازی‌بازان تحمیل کرد.

بسیاری از بازی‌بازان پس از دریافت این به‎‌‌روزرسان جدید، به بازگشت باگ مربوط به عدم تاثیر گلوله بر سلامتی دشمنان پی بردند اما در ابتدا تصورشان بر این بود که این یک مشکل گذرا بوده و به صورت اتفاقی ممکن است در رقابت‌ها رخ دهد. با این حال بازی‌بازان اعلام داشتند که این باگ به صورت دائمی و در تمام رقابت‌های عمومی و خصوصی وجود دارد و عملا تجربه‌ی Call of Duty Warzone را غیر ممکن ساخته است. با این حال این بازی‌بازان اعلام کردند که از پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن 4 و پلی‌استیشن 5 استفاده کرده‌ و به این مشکل برخورده‌اند. به نظر می‌رسد کاربران کنسول‌های ایکس‌باکس هنوز این مشکل را گزارش نکرده‌اند.

بازی بتل‌رویال و رایگان Call of Duty Warzone هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 5، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس سری اس و سری ایکس در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای
تریلر جدید بازی Little Nightmares 2 با حضور درن براون منتشر شد
بازی LEGO Star Wars به سختی توانست تا ناشر پیدا کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست