قابلیت Matchmaking در آینده به بازی Godfall اضافه خواهد شد

تاریخ انتشار:                                                              2020-11-12

سبک:                                                                      Action-RPG

سازنده:                                                        Counterplay Games

ناشر:                                                                            Gearbox

امتیاز ایران استریمر:                                                                7.2

این طور که به نظر می‌رسد توسعه ‌دهندگان بازی Godfall به طرفداران گوش داده‌اند. طبق گفته‌ استودیوی کانترپلی گیمز (Counterplay Games)، به زودی شاهد اضافه شدن قابلیت Matchmaking به این لوتر اسلشر خواهیم بود.

Godfall هنگام معرفی به عنوان یکی از بازی‌ های هنگام عرضه‌ی پلی ‌استیشن 5، توجهات زیادی را به خود جلب کرد. افراد زیادی برای اولین بازی بزرگ کانترپلی گیمز هیجان‌زده بودند. با این حال این اثر پس از عرضه نتوانست نقدهای چندان مثبتی را دریافت کند. بسیاری گیم‌پلی تکراری و بدون نوآوری بازی را مورد انتقاد قرار دادند. البته توسعه‌ دهندگان سعی داشته تا با عرضه‌ به ‌روزرسان ‌های گوناگون، تجربه‌ی گیمر ها را بهبود ببخشند. حال یکی از این به ‌روزرسانی ‌ها ویژگی را به بازی اضافه می‌کند که هواداران مدت زیادی خواستار آن بوده‌اند.با ایران استریمر(iranstreamer.com)همراه باشید.

به گفته‌ی حساب توییتری رسمی Godfall، با به ‌روزرسانی بعدی شاهد اضافه شدن قابلیت Matchmaking به این بازی خواهیم بود. البته هنوز تاریخ عرضه‌ی دقیق این به‌روزرسان مشخص نیست. کانترپلی گفته که طی ماه‌های آتی اطلاعات بیشتری از این به‌روزرسان در دسترس هواداران قرار خواهد گرفت. عدم وجود Matchmaking یکی از بزرگ‌ترین مشکلات Godfall از زمان عرضه بوده است.

در حالی که Godfall به خاطر مبارزات خود ستوده شده، عدم وجود Matchmaking به این معنا است که بسیاری نمی‌توانند از بازی در کنار دوستان خود لذت ببرند. شاید اضافه شدن Matchmaking بتواند جان تازه‌ای به این ببخشد. حال باید دید که آیا کسانی که این بازی را به همراه پلی‌ استیشن 5 خود خریداری کرده‌اند، علاقه‌ای به بازگشت خواهند داشت یا خیر.

بازی Godfall در حال حاضر بر روی پلی ‌استیشن 5 و رایانه ‌های شخصی در دسترس است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱۴ رای
اطلاعاتی از به ‌روزرسانی بعدی بازی Fortnite منتشر شد
کارگردان Days Gone به گزارش لغو ساخت نسخه‌ دوم این بازی واکنش نشان داد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست