مایکروسافت رزولوشن 1080P را برای سرویس استریم xCloud آزمایش می‌کند

طبق گزارش جدید منتشر شده، شرکت مایکروسافت به دنبال راه‌کاری برای ارائه‌ی رزولوشن بالاتر در سرویس استریم xCloud به منظور تجربه‌ی عناوین ابری Xbox Game Pass است.

براساس گزارش جدید WindowsCentral، اخیراً یک منبع سازنده‌ی بازی معتبر تصویری از بازی Hellblade را که از طریق xCloud در حال اجرا است، به اشتراک گذاشت. طبق این اطلاعات، بازی مذکور بر روی رزولوشن 1080P استریم شده است. اگر این مورد صحیح باشد، این یک پیشرفت بزرگ نسبت به رزولوشن 720P محدود شده در xCloud محسوب می‌شود.با ایران استریمر(iranstreamer.com)همراه باشید.

به طور کلی، اکثر گوشی‌های هوشمند امروزی با رزولوشن حداقلی 1080p کار می‌کنند. بنابراین در افزایش وضوح تصویری که قادر به بازی در آن خواهید بود ، البته این امکان وجود دارد که مایکروسافت بازیکنان بیشتری را وسوسه کند تا از سرویس استریم Cloud Gaming استفاده کنند و عناوین بیشتری از Xbox Game Pass را روی دستگاه‌های دستی خود تجربه نمایند.

برای کمک به ثبات و اطمینان از اتصال روان، بازی‌ها برای استریم در xCloud به رزولوشن 720P محدود شده‌اند. مایکروسافت مایکروسافت در 12 ماه آینده به دنبال به‌روزرسانی سرورهای ابری Xbox از معماری ایکس‌باکس وان به ایکس‌باکس سری ایکس است. هدف مایکروسافت این است که سرویس استریم xCloud را در رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها گسترش دهد.

مایکروسافت بدون شک می‌خواهد اطمینان حاصل کند که سرویس Cloud Gamin با شرکت‌هایی رقیبی که از قبل استریم 1080p را به مشتریان خود ارائه می دهند، به رقابت بپردازد. سرویس‌های گوگل استیدیا، آمازون لونا و Geforce Now پیش از این از ویژگی استریم 1080P برخوردار بوده و هستند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۵ رای
نسخه آزمایشی بازی Outriders مخاطبان بسیاری را جذب کرده است
اطلاعات جدیدی در مورد ماجراجویی و جهان باز Halo Infinite منتشر شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست