محتوای بیشتری برای بازی Hitman 3 منتشر خواهد شد

بر اساس جدیدترین اطلاعات منتشر شده از سوی استودیو‌ی آی‌او اینتراکتیو (IO interactive) به نظر می‌رسد باید در آینده‌ای نه‌چندان دور منتظر انتشار محتوای جدید برای عنوان تازه منتشر شده‌ی Hitman 3 باشیم.

مدتی قبل بود که سرانجام سومین و آخرین نسخه از جدیدترین ریبوت مجموعه‌ی Hitman منتشر و با استقبال بسیار خوب منتقدین و بازی‌بازان سراسر جهان مواجه و در نهایت موفق شد تا میانگین نمرات بسیار عالی 87 را در سایت متاکریتیک (Metacritic) برای خود به ثبت برساند.با ایران استریمر(iranstreamer.com) همراه باشید.

حال بر اساس جدیدترین مصاحبه‌ای که خانم فارست سوارتَوت لارج (Forest Swartout Large)، مدیر اجرایی تولید استودیو‌ی آی‌او اینتراکتیو با و‌ب‌سایت The Gamer داشته‌اند، ایشان اعلام کرده‌اند که استودیو‌ی آی‌او اینتراکتیو همواره در حال ایده‌پردازی در رابطه با آینده‌ی مجموعه‌ی Hitman است و این موضوع به معنای وجود محتوای بیشتر برای بازی Hitman 3 نیز خواهد بود.

با این وجود ایشان اظهار داشته‌اند که به نظر نمی‌رسد محتوای آینده‌ی بازی Hitman 3 را در قالب نقشه‌های جدید برای این عنوان شاهد باشیم و به احتمال بسیار بالا از نقشه‌های سه‌گانه‌ی اخیر Hitman برای ایجاد اهداف و مأموریت‌های جدید استفاده خواهد شد.

شما در ادامه می‌توانید بخشی از صحبت‌های خانم فارست سوارتَوت لارج در رابطه با محتوای آینده‌ی بازی Hitman 3 را مشاهده کنید:

ما مطمئناً در حال حاضر به فکر توسعه‌ی چند بسته‌ی الحاقی (DLC) برای بازی Hitman 3 هستیم، با این وجود همچنان تصمیم نهایی‌ای برای محتوای آن‌ها نگرفته‌ایم. اگرچه من فکر می‌کنم چیزی که ما دنبال آن هستیم نقشه‌های جدیدی همچون جزیره و بانک (که در نسخه‌ی دوم به عنوان بسته‌ی الحاقی شاهد آن‌ها بودیم) نیست.

ما بیشتر به دنبال استفاده و بازآفرینی نقشه‌های حال حاضر مجموعه‌ی Hitman هستیم و در مقطع کنونی این امکان برای ما وجود دارد تا از هر یک از نقشه‌های این سه‌گانه برای رسیدن به اهداف خود بهره‌برداری کنیم.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۶ رای
بازی‌ های Resident Evil Village و The Medium در استیم تخفیف خوردند
بازی Elden Ring به زودی رونمایی خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست